Outer Banks - Season 2

(séria)

V sázce je hromada zlata i jejich budoucnost, a tak se celá parta pouští do dalších dobrodružství a záhad. A čelit při tom bude novým i starým nepřátelům. (Netflix)

Tr0nic

Úroveň seriálu bola zachovaná, akurát sa zmenil žáner.  Prvá séria bola taká nevinná teen zábavka o hľadaní pokladu. Druhá séria sa nám zvrtla na krimi thriller ktorý nedáva vydýchnuť do konca série. Otvorený koniec druhej série nám napovedá, že o rok sa zrejme vidíme znova a vôbec by mi nevadilo, keby to bolo v tomto tempe. ()

HanzoBureshi

WOW... tak tohle jsem rozhodně nečekal. Příběh dává větší hloubku a probádání a chování postav je rozhodně na lepší mořské vlně, než v první sérii. První polovina mi dala na rozjezd dávku akce, přepadení, honičky atd. Poté se poklad o jeden velký artefakt rozrostl a jeho hledání mě bavilo nejvíc. To bylo konečně pořádné hledání pokladu. A co se týče finále, to bylo též epické a napínavé. Dal bych i plný počet bodů, ale jedna věc mi v tom brání. Během sledování jsem se naučil jedno základní pravidlo. Pokaždé, když někdo umírá a není vidět jeho úplný konec, tak ta daná osoba je prostě vždy naživu! Proč si hrát na zběsilou Domovu family? Ty dva hlavní zvraty ohledně zmrtvýchvstání mě vůbec nepřekvapily, zvlášť ten v poslední sekundě, který jsem očekával od začátku seriálu. Prosím, ať se v další řadě už tohle neděje, to by bylo už fakt směšné a ohrané. To je snad jediné negativum, protože jinak se jedna o lepší, dobrodružnou, záhadnou, napínavou a relaxační pecku! Mé hodnocení: 9/10 ()

Lachtaan

Loni ještě skoro neviditelný seriál, který se letos vyzdvihnul do smetánky superpopulárních kousků Netflixu hlavně mezi teenagery a snad do teď je ještě v top desítce v Česku. A vůbec se není čemu divit, takhle neutichající dobrodružnou jízdu už jen tak nikde neuvidíte. A krásnou Madelyn Cline do premiéry Knives Out 2 asi taky ne. [viděno na Netflixu] ()

wesi96

10/10. Outer Banks jsem dlouho odkládal, protože jsem si myslel, že se jedná o další teenage věc, ale po přesvědčení jsem se na to před pár týdny podíval a ještě tak dobře, že zrovna vycházela s2 a já si prostě a jednoduše nemůžu stěžovat. Outer Banks v jistém slova smyslu je přesně ten seriál co jsem hledal. Má všechno. Každou minutu jsem byl víc a víc napětý a do poslední chvíle jsem nevěděl co se stane, páč reálně se mohlo stát cokoliv. Celá ustřední parta to táhne, záporaci taky a dlouho tu nebyl takový pár jako John B a Sarah, který bych shipoval víc a víc. Ovšem za zmínku stojí i herec co hraje Rafa, který mi přijde epizodu po epizodě zajímavější a zajímavější. Samozřejmě v poslední minutě zvrat jak hovado a zajímá mě co vymyslí dále. Jen se bojím, aby se to zbytečně nenatahovalo. (btw P4L!) ()

riza-do

Rozhodně důstojné pokračování první série, i tentokrát s výborným zakončením a otevřením pro třetí sérii. Místy mi přijde, že se postavy začínají chovat více nelogicky než v první sérii, přestože jsou výborně a zábavně napsané. V každém díle se toho děje tolik, že nevadí, když části příběhu člověk prokoukne, protože v zápětí je překvapen z něčeho dalšího. Navíc diky dávkování nových (nemálo zajímavých) postav je zde dostatek prostoru si je oblíbit dříve, než přijde další se svým propleteným osudem do stávajícího příběhu. Rozhodně se těším na další sérii, zvlášť pokud si uchová stoupající kvalitu — koneckonců prostředí Karibiku k objevování pokladů jen vybízí. ()

• Když v čase 34:01 Pope (J.D.) strčí Rafea (Drew Starkey), tak se zvedá celý špinavý, avšak o scénu později je čistý. (Pito126)