John B. je přesvědčený, že ho to, co našel na lodi, může dovést k pohřešovanému otci, a nutí přátele k pořád zběsilejšímu hledání odpovědí. (Netflix)

castor

Kompas se k němu vrátil. Bere to jako znamení. Bohatá holka mu něco slíbí, on ale stejně přijde o práci. S kámošem sleduje, jak dva hromotluci cosi hledají. Že by kompas? Hošani se objeví i u něj doma. Parta se musí schovat v kurníku, kde to odnese jeden hlučný kohout (!). Pak jdou na maják, kde se odehraje další „velké“ dobrodružství. Políbí holku z party, ač to pravidla nedovolují. Je z toho trochu rozhozená, ale spíš je ráda. Ostří hledači jsou zpět, honičku přeruší policie. Finále u hrobky má být napínavé. Není. Když opustím jízlivost, takhle nějak to vypadalo. Být to před dvaceti lety, nějak to skousnu, ale teď tomu dávám poslední šanci. Čekal jsem totiž seriálovou oddychovku ve stylu limonádového Do hlubiny (2005), kdy se budou před voyeuristickou kameru cpát urostlí mládenci, děvčata vrtící se v plavkách a průzračné moře, ale zatím i toho je zoufale málo. ()