Seriál Normální lidi sleduje láskyplný, ale komplikovaný vztah mezi Marianne a Connellem, od posledních dní střední školy v městečku na západě Irska až po léta strávená na Trinity College. Connel je ve škole oblíbený a patří ke hvězdám, zatímco Marianne je osamělá, arogantní a ostatním nahání strach. Ale když Connell jednoho dne přijde do Mariannina domu vyzvednout svou matku, která tam uklízí, mezi oběma dospívajícími lidmi se vytvoří podivné a silné pouto, jež se rozhodnou skrývat. O rok později už oba studují na vysoké škole v Dublinu. Z Marianne se mezitím stala královna večírků, zatímco nejistý Connell jen velmi těžko nachází své místo ve společnosti. Romantické drama zkoumá, jak jsou životy obou milenců navzájem propleteny, a jak složitá může být intimita a první láska. (HBO Europe)

Recenzie používateľa LachtanShows k tomuto seriálu (12)

Epizoda 1 (2020) (E01)

Seriál puštěn hodně naslepo, zvlášť u mě jakožto diváka, co seriály nesleduje na základě několikaminutového brouzdání po filmotéce daných služeb, ale zejména díky neustále nafukujícímu se watchlistu. Romanťárnám jsem se tak dlouho nevěnoval, možná proto tahle zůstane v mém hledáčku, zatím ale průběh mírně zmatečný. ()

Epizoda 2 (2020) (E02)

Musím si nejspíš ještě zvyknout na ten půlhodinový koncept, trochu netradiční pro dramatické seriály. Oba hlavní herci působí fajn, s jejich postavami se ale musím teprve sblížit, zvláště s jejich prapodivným chováním. ()

Epizoda 3 (2020) (E03)

Už se to ubírá lepším směrem a je poznat, že z divného propojení dvou dost rozdílných osobností se stvoří silně emotivní vztah. Podobnost hlavní hrdinky s Dakotou Johnson neskutečná. ()

Epizoda 4 (2020) (E04)

Už se těm rozhodnutím obou hrdinů snažím porozumět, dokonce mě vývoj vztahu i nadále zajímá. Ale obavy o to, zda seriál nebude vypadat až do 12. epizody úplně stejně, tu figurují ve velkém. ()

Epizoda 5 (2020) (E05)

Asi bych možná víc uvítal, kdyby se seroš soustředil stále na ta středoškolská léta, je ale pravdou, že takových existují stovky a těch rádoby dospělejších a díky tomu ještě dramatičtějších vysokoškolských tu zatím tolik není. ()

Epizoda 6 (2020) (E06)

Po delší době jsem se navrátil k téhle seriálové melancholii a třebaže můžou na někoho Normální lidi působit ploše a nezajímavě, já ten emoční nepořádek mezi ústřední dvojicí mnohdy i chápu a jsem zvědav, jak to mezi nimi nakonec dopadne. ()

Epizoda 7 (2020) (E07)

Jsou oba extrémně zvláštní, ale jakýmsi tajemným způsobem i dost sympatičtí a veškeré deeptalky skvěle upoutávají mou pozornost. Na dramatický seriál netradiční půlhodinový formát skvěle zvolený. ()

Epizoda 8 (2020) (E08)

Zase jsem se na chvilku odmlčel, abych snad konečně dohnal trable jedné nevyrovnané vysokoškolačky a jednoho zamilovaného mladého muže, kteří se neustále scházejí a rozcházejí, až z toho může jednomu jít hlava kolem. ()

Epizoda 9 (2020) (E09)

Marianne je silně zvláštní stvoření, kterému je prakticky jedno, koho si ve svém okolí udržuje, je ale jasné, že Connell se jí k srdci dostal zatím nejblíž a jen tak odtamtud nezmizí. ()

Epizoda 10 (2020) (E10)

Řádná depka po ztrátě kamaráda. Connell je zvláštní tvor, ale tkví v něm něco hodně sympatického. ()

Epizoda 11 (2020) (E11)

Blížící se konec seriálu už mi nejen nesmírnou podobností hlavní představitelky s Dakotou Johnson připomíná její nejslavnější dílo, kdyby se zde spíše mluvilo a ne jen zase souložilo, byl bych vděčnější. ()

Epizoda 12 (2020) (E12)

Dámské obecenstvo ocení odvahu ukázat v seriálu nejen dámské intimní části těla, já seriál sledoval kvůli krkolomné cestě za jejich soužitím, ne abych trávil čas očumováním jejich společných momentů v posteli. ()

Pokračování Gladiátora našlo hlavní tvář

Pokračování Gladiátora našlo hlavní tvář

07.01.2023

Ne, nezdá se vám to. Pokračování k takřka 23 let starému Gladiátorovi Ridleyho Scotta skutečně vznikne, Scott se k němu vrátí už letos, hned co dokončí svého epického Napoleona, a zatímco o ději se… (viac)