Žít se sebou

• USA Living with Yourself (viac)

Citově vyprahlý Miles podstoupí v lázních v obchodním centru podivný rituál. Když se probudí, zjistí, že je nahrazen lepší verzí sebe sama. (Netflix)

Pajky3

O seriálu jsem v podstatě nic nevěděl až do této doby, kdy mi ho začal podsouvat Netflix. A nakonec proč mu vlastně nedat šanci, když tam hraje sympaťák jako Paul Rudd a má to neotřelý námět. Původní nápad má rozhodně něco do sebe, a i když se pak vydává jiným směrem, než bych čekal, tak stojí za pozornost. Navíc klade otázky, které mě nenapadlo pokládat. Zvláštní, jak člověk dokáže žárlit sám na sebe. Vcelku mě to pobavilo, jen ten úplný závěr s oznámením trochu zklamal, protože necítím potřebu k další sérii. Body dolů za pobočku FBI, ta byla úplně mimo. ()

Vxxx

Paul Rudd je výborný herec. Zbytek obsazení se také moc povedl. Příběh není moc originální, ale je rozhodně originálně natočený a byla by to byla pětihvězdičková jízda, nebýt toho konce. Konec série to celé totálně zabil a teď trochu doufám, že 2, série se nedočkáme. Protože další You Me Her fakt nepotřebujeme. 4* ()

DwayneJohnson

Paul Rudd? Toho chlapa já prostě žeru! Ať už jeho horší, nebo lepší verzi, peckovní jsou oba. Vždy, když to začne trošku sklouzávat, přijde s nějakým gestem, nebo hláškou a mně se zase líp dýchá. Ideální, pohodová a hlavně inteligentní oddychovka, kterou nelze jinak, než vřele doporučit. Konec, nekonec. ()

ScarPoul

Niečo čo prudko funguje na výbornej preformácii Paula Rudda. Trochu sci-fi zápletka, ktorá prechádza až do Osho- idných rozmerov uvedomenia funguje na rovinách komédie aj drámy. Dokonca sa z nej stáva natoľko zaujímavý koncept fungujúci aj ako oddychovka aj ako niečo na zamyslenie - hoci je to zamyslenie lightové. Každopádne som zvedavý kam sa to bude uberať. Má to nábeh, aby sa to stalo niečím príjemným. Jediná výtka - Tá špeciálna devíza FBI. Inak spokojnosť. 1 séria - 80% ()

ondraondra

"Zkurvený kredenc." K seriálu mě přivedl můj oblíbenec Paul Rudd, a čekal jsem praštěnou sci-fi komedii. Po pár dílech mi ale došlo že je to vlastně víc drama než komedie. A za to jsem rád. Paul Rudd hraje stejně dobře jako vždy a samozřejmě Paul Rudd taky. Má to zajímavý námět, sympatické postavy a nápaditou hudbu. Je to hodně retrospektivní, což mi přišlo taky super. Epizody jsou dlouhé tak akorát, takže jsem celou minisérii shlédl za dva dny. Občas se to sice trochu táhne, ale stojí to za to. A ten tanec v poslední epizodě byl dokonalý. 8/10. ()

• Miles Elliot v seriáli niekoľko krát spomenie, že sa narodil v New Jersey, rovnako ako jeho predstaviteľ Paul Rudd. (belinko)