Žít se sebou

• USA Living with Yourself (viac)

Citově vyprahlý Miles podstoupí v lázních v obchodním centru podivný rituál. Když se probudí, zjistí, že je nahrazen lepší verzí sebe sama. (Netflix)

Malarkey

Paul Rudd je obecně solidní lákadlo k mini sérii. A když k tomu přičtete fakt, že mu tu garde dělá Aisling Bea, kterou jsem do té doby vůbec neznal a přitom se na ní opravdu hezky kouká, tak nemůže být o ztrátě času v tomto případě řeč. Jenže scénáristi si poměrně zábavný námět střihli do blbosti a tak se to ve druhé polovině stočilo do míst, ze kterých jsem byl rád, že jsem po osmém dílu odešel. ()

BarryLyndon

Zatím nikdo? Netflix ukazuje svaly a ve stejný den jako drama od Sodenberga s Meryl Streep vypouští dramedy seriál s Paulem Ruddem. Je to někde na půli cesty mezi epizodou z Black Mirror a nějakým filmem z raných devadesátek s Michaelem Keatonem. A popravdě to není vůbec na škodu. Umně to přepíná mezi odlehčeným humorem a docela palčivými tématy. Rudd si to herecky fakt neskutečně dává a nikdo mi nevymluví, že jeho druhá poloha hlavně ze začátku není inspirovaná Tomem Cruisem. Moc překvapila naprosto neznámá Aisling Bea. A zase jsem rád viděl Desmina Borgese z Youre the Worst. Moc příjemné 4 hodinky a adekvátních 8/10 ()

Vajonek

Bylo až neuvěřitelné, jak si Paul Rudd tu dvojroli dával. Opravdu jsem měla pocit, že se dívám na dva vizuálně velmi podobné, ale jinak ve spoustě aspektů odlišné lidi, věřila jsem, že jsou to dva Milesové v odlišné životní fázi, s jinými zkušenostmi, "opotřebovaností", náladami, energií. Takže hlavnímu herci (dvěma hercům?:D) bych za skvělý výkon dala bez váhání pět. A pochválila bych třeba i Aisling Beu, na kterou jsem teď vlastně narazila asi úplně poprvé a má podle mě velmi zajímavý herecký projev (a sexy hlas:D) - v její kůži jako Kate bych se každopádně chtěla ocitnout ještě o něco méně než v kůžích obou Milesů. Pokud jde o obsah, mám bohužel podobně jako řada dalších komentujících pocit, že se z mimořádně zajímavého námětu dalo vytěžit mnohem více. Trochu to na mě působilo tak, jako že si tvůrci moc nevěděli rady s tím, jak naložit s různými otázkami visícími ve vzduchu, tak to radši nechali tak nějak volně plynout bez hlubšího pohrání si se zápletkou, s charaktery postav, spoléhaje na výborného Rudda, přičemž s přibývajícími minutami se ten zajímavý námět prostě chtě nechtě okoukával a ani herci to nezachránili. A v tomto trochu rozplizlém a neuzavřeném duchu se to bohužel i celé ukončilo. 60 %. ()

ScarPoul

Niečo čo prudko funguje na výbornej preformácii Paula Rudda. Trochu sci-fi zápletka, ktorá prechádza až do Osho- idných rozmerov uvedomenia funguje na rovinách komédie aj drámy. Dokonca sa z nej stáva natoľko zaujímavý koncept fungujúci aj ako oddychovka aj ako niečo na zamyslenie - hoci je to zamyslenie lightové. Každopádne som zvedavý kam sa to bude uberať. Má to nábeh, aby sa to stalo niečím príjemným. Jediná výtka - Tá špeciálna devíza FBI. Inak spokojnosť. 1 séria - 80% ()

Vxxx

Paul Rudd je výborný herec. Zbytek obsazení se také moc povedl. Příběh není moc originální, ale je rozhodně originálně natočený a byla by to byla pětihvězdičková jízda, nebýt toho konce. Konec série to celé totálně zabil a teď trochu doufám, že 2, série se nedočkáme. Protože další You Me Her fakt nepotřebujeme. 4* ()

• Miles Elliot v seriáli niekoľko krát spomenie, že sa narodil v New Jersey, rovnako ako jeho predstaviteľ Paul Rudd. (belinko)