MatejNosal

Príjemný návrat do čias keď som bol malý a hltal som každý diel. Pekné osvieženie série narozdiel od creepshow v ktorom stala len prvá epizóda za zmienku. Zaujímavý príbeh sa rozbehol. Som zvedavý na ďalšie diely. PS: hádam sa nezopakuje to isté čo pri creepshow. (80%) ()

jigsaw44

Rachel Tesárová začne chodiť do školy a pritom si rada kreslí obrázky strašidiel. A to si všimne jedem malý tlstý týpek a od tej doby začne dostávať lístočky s detskými akože horrovými otázkami (Sú lepsi upiri alebo vlkodlaci? duchovia alebo zombíci a podobné pííčoviny). Neskor dostane mapu s tým, aby prišla v noci do lesa. Tam ju čaká pár deciek zo školy v maskách. Čo od nej kurva v takto nekrestanskú hodinu chcú? No, to aby vymyslela nejaký strasidelný príbeh a nasledujucu noc im ho povedala. Ona vymyslí nejakú píčhovinu o klišeé cirkuse. Je to síce prijebaný trapny klišoidný príbeh, ale im sa to celkom páči a nakoniec sa jej odhalia (iba ksichty) a vezmú do svojej partie. Detom, ktoré nikdy nevideli žiadny horror, a ešte s tým iba začínajú sa to bude asi páčiť. ()