Galaktické rozdiely

• Česko Solární protipóly (viac)
USA, (2020–2024), 15 h 16 min (Minutáž: 22–25 min)

Sean Giambrone, Mary Mack, Justin Roiland, Thomas Barbusca, Amanda Leighton, Kari Wahlgren, Thomas Middleditch, Andy Daly, Ryan Ridley, June Squibb, Chris Cox (viac)

Seriál Galaktické rozdiely sa sústreďuje okolo rodiny mimozemšťanov Korva, Terryho a ich detských replík Yumyulacka a Jesse z planéty Shlorp, ktorí havarovali na Zemi a musia sa uchýliť do strednej Ameriky. Nevedia sa zhodnúť na tom, či je to hrozné alebo úžasné. (Disney+)

Recenzie používateľa LachtanShows k tomuto seriálu (41)

Vektor prenosu hmoty (2020) (S01E01)

O Solar Opposites jsem už nějakou dobu věděl, ale absolutně jsem netušil, že za nimi stojí stejný tvůrčí tým jako v případě Ricka a Mortyho. A soudě dle pilotu jsem konečně zase natrefil na dospělý animák, co mě na nějakou chvíli zabaví. ()

Nestabilná šedá diera (2020) (S01E02)

Postava Jesse mě zatím baví asi ze všech nejvíc, nezaostává za ní ovšem absolutně nikdo a já mile rád pojedu dál. ()

Kvantový prsteň (2020) (S01E03)

Více než samotné postavy miluju všudepřítomné narážky na filmy, seriály a třeba samotnou stanici Hulu. Tohle je fakt dobrý televizní animák. ()

Posilňovacie potrubie (2020) (S01E04)

Takhle kdyby vypadaly všecky animáky pro dospělé, tak si pískám a nekoukám na nic jiného. Postavu Jesse fakticky naprosto zbožňuju. ()

Lavatický reaktor (2020) (S01E05)

Kravinka, kterou ale prostě nejde nemilovat. Nejradši bych tenhle seroš hltal celý den. ()

Korvo a Terry ukradnú medveďa (2020) (S01E07)

Upřímně jsem z těch, které baví více normální linka našich mimozemšťanů než ta, co se děje ve Zdi, ale pro tu nesmírnou hravost a nekorektnost, na níž budu poukazovat ještě mnohokrát, tomuhle seroši odpustím téměř cokoliv. ()

Kam viedli tvoje kroky (2020) (S01E08)

Ujetému sci-fi seriálu přece nemůže chybět samotné cestování časem a tady se s ním vyhrálo přesně tak ujetě, jak bychom mohli od tvůrců přesně čekat. Terryho triko Straight Outta Anime mě naprosto rozložilo. Budu si muset těch skrytých odkazů všímat více. ()

Posvätné neopakujúce sa číslo (2021) (S02E01)

Některé džouky padly opět na úrodnou půdu, jinak mě linka s Anglií ale zase tolik na zadek neposadila. ()

Vymazávač Zeme (2021) (S02E02)

Jessiin breakdance je naprostým highightem celého dílu. Nekompromisní gore skrze pěkně nechutné stvůry rovněž tak. A vůbec. Tady je všechno prostě skvěle funkční zábavou. ()

Zariadenie v dome pri jazere (2021) (S02E03)

“Christian Bale musel odstoupit, protože musel zhubnout svůj penis kvůli novému filmu”. Tyhle džouky, co pochopí jen zarytí fandové filmového světa, dělají ze Solar Opposites můj největší objev letošního léta! ()

Núdzový urbanizátor (2021) (S02E04)

Wooden Harrelson, Jessiina snová kariéra, Yumulackova parodie na Vlka z Wall Street, Terryho poddání té nejhorší životní cestě a Korvova návštěva Wolf-Martu, který se do češtiny dokázal tak skvěle přeložit jako Vlčerka. Jo, možná zatím nejlepší díl vůbec! ()

Radikálne úžasný lúč (2021) (S02E05)

Krysí pozdvižení dodalo téhle epizodě neuvěřitelný šmrnc a ačkoli třeba nebyly všecky linky rovnocenné, ta Terryho vás donutí se smát každou možnou vteřinu. ()

Apple pero Pro (2021) (S02E06)

Miluju, jak si s námi tvůrci hrají skrze názvy dílů, které s jejich obsahem nekorespondují buďto vůbec nebo skrze úplně zanedbatelné scénky. ()

Solarovci takmer získajú Xbox (2021) (S02E08)

Extrémní volovina, kdy je znatelně poznat, že tvůrci tohoto projektu opravdu nemají zábrany. Do toho všeho přepáleného mišmaše ale dokážou vměstnat tolik perfektních hlášek, že je stejně nejde nemilovat. ()

Špeciál na veľmi solarovské vianoce (2021) (S02E09)

Nejen odkaz na otravnost titulek na konci filmů, ale třeba i na Život je krásný dělají z vánočního speciálu jednu z těch opravdu výborných epizod. Ať už je na českém Disney+ třetí sezóna. ()

Triangulátor okraju (2022) (S03E01)

Wtf to hodnocení? Modrá čísla? To viděl někdo, kdo omylem narazil na seroš v sekci Novinky na Disney+ a neviděl předchozí díly ne? Lidi, proberte se kurde. ()

Športová taška plná sójových bôbov (2022) (S03E02)

Kdyby se tvůrci věnovali více lince z Pupova vnitřku na úkor šíleností kolem vlaků, byl bych o něco víc vděčnější. I tak je ale obecných 69 % tristně málo. ()

Pupaov veľký deň (2022) (S03E03)

Asi doposud nejukecanější díl vůbec s naprosto bizarními, ale perfektními dialogy. Něco, jako stání ve frontě, by mi opravdu nenapadlo parodovat ani v tom neujetějším snu. Propojování epizod na hranici boření čtvrté stěny rovněž super. ()