Galaktické rozdiely - Season 1 (2020) (séria)

Vektor prenosu hmoty (S01E01)

(epizóda)
  • Česko Podstata přenosu hmoty (viac)

Po úteku z planéty Shlorp a havárii na Zemi sa mimozemšťania Korvo, Terry a ich detské repliky Yumyulack a Jesse prispôsobujú novému životu a spriatelia sa s ľuďmi Travisom a Averym. Zistí sa, že ich maznáčik Pupa sa jedného dňa vyvinie a zničí Zem. (Disney+)

LachtanShows

O Solar Opposites jsem už nějakou dobu věděl, ale absolutně jsem netušil, že za nimi stojí stejný tvůrčí tým jako v případě Ricka a Mortyho. A soudě dle pilotu jsem konečně zase natrefil na dospělý animák, co mě na nějakou chvíli zabaví. ()

muti

Stroskotana mimozemská rodinka sa snaží žiť riadny život na planéte zem, ale stretáva sa na každom kroku s rasizmom a xenofóbiou. Mimozemské praktiky ale dokážu potrestať nejeden opozičný jazyk, aj je to má byť samotný Funbucket clone. ()

• Tato epizoda se odehrává rok poté, co mimozemšťané nouzově přistáli na Zemi po zničení jejich vlastní planety. (KGBelik)
  • V úvodní sekvenci seriálu Funbucket je možné spatřit, jak Funbucket škrtí šnůrou Justina Roilanda (autora seriálu), který má na sobě azurově zelené tričko s logem Hulu. (DJDVD)
  • Když Yumyulak a Jesse stojí před ředitelnou, je možné vidět plakát s reklamou „Schwifty: Live Jazz.“. Jedná se o odkaz na populární rčení z Ricka a Mortyho (od r. 2013), na kterém pracovali Justin Roiland i Mike McMahan. (KGBelik)