Galaktické rozdiely

• Česko Solární protipóly (viac)
USA, (2020–2024), 15 h 16 min (Minutáž: 22–25 min)

Sean Giambrone, Mary Mack, Justin Roiland, Thomas Barbusca, Amanda Leighton, Kari Wahlgren, Thomas Middleditch, Andy Daly, Ryan Ridley, June Squibb, Chris Cox (viac)

Seriál Galaktické rozdiely sa sústreďuje okolo rodiny mimozemšťanov Korva, Terryho a ich detských replík Yumyulacka a Jesse z planéty Shlorp, ktorí havarovali na Zemi a musia sa uchýliť do strednej Ameriky. Nevedia sa zhodnúť na tom, či je to hrozné alebo úžasné. (Disney+)

Recenzie používateľa LachtanShows k tomuto seriálu (41)

Hululand (2022) (S03E04)

Já seriál nechci zase přebytečně nadhodnocovat, ale mě to prostě pořád tak baví a vtahuje, že nejde jinak. ()

Lúč na príšery (2022) (S03E05)

Džouky na filmografii Slye Stallonea mě úplně zahřála na duši, jak si Korvo dokázal poutahovat fakt z čehokoli i tak, aby filmovému fanouchovi stačilo o filmech vědět, nikoli je vidět. Zbytek výplně dílu už je trochu přepal, trochu až moc #RickaMorty. ()

99 lodí (2022) (S03E06)

Mám rád hrátky s dvojníky v jakémkoli formátu paralelních univerzů, ale tady si už Roiland fakt něco šlehnul. Šlo tu na mě moc vibů z nejujetějších epizod Ricka a Mortyho. ()

Platinová edícia Beyblade Burst 800 Takara Tomy (2022) (S03E07)

Na to, že jsem předchozí epku docela zhanil, ještě alespoň dopravila řádnou dávku humoru skrze verze T-Rexů. Tady jsem se bavil jen chvilku při snaze Terryho a Korva dopadnout sledovanou kulku. Linka Za zdí a Yumulacka s Jessie obě pěkně otravnými. ()

Krištalizátor kubickej mriežky (2022) (S03E08)

Po fakt dlouhé době lze považovat obě linky za srovnatelné, i ta Za zdí (nebo spíš Pod zdí tentokrát?) rozhodně nenudila a nastavila slušné tempo pro dění následující. Mezitím džouky na Midsommar, díla Jordana Peeleho a další podobné horory hodně vítány. ()

Lúče, ktoré zmenia ľudí na rôzne veci (2022) (S03E09)

Úplně jsem zapomněl na to, že jsem v týdnu viděl zase další díl pro mě bohužel poměrně upadajícího animáku, který jsem v jeho počátcích fakt žral a i na začátku téhle série se jej ještě snažil veřejně obhajovat. Ale teď, 4 dny po zhlédnutí, si už ani pořádně nepamatuju, co se tady dělo. ()

Pupaova hmla (2022) (S03E11)

Cením pořadné zapojení Pupy do příběhu, jen škoda, že po skvělém rozjezdu opět tak přepáleně nesmyslně. Tak uvidíme, co na nás tvůrci chystají dál, když bylo nedávno prodlouženo až do 5. sezóny. ()

Strašidelný halloweensky Solar Opposites špeciál (2022) (S03E12)

Protipóly se po vzoru Simpsonů (a asi i jiných) taky po čase dočkali hrůzostrašného speciálu a jako ortodoxní nefanoušek Halloweenu jsem si tuhle parodii na říjnový svátek silně užil. Ani nevím, která z linek byla nejlepší, smál jsem se skoro u všech. Klidně by mohly se 4. řadou zavítat zase do těchto končin. ()

Pingpongový stôl (2023) (S04E01)

Kdekdo by řekl, že tomuhle seroši už došel dech a mělo to Hulu utnout, zvláště po tom všem, co se dělo kolem Justina Roilanda. I s tím si ale tvůrci naštěstí dobře poradili, směle vtipně to zakomponovali do seriálu a hned v úvodu 4. řady nešetřili tím svérázným druhem humoru, co mi celý ten rok tak chyběl. ()

Zemské hrable (beta) (2023) (S04E02)

Je třeba tam naféra napálit pětku, protože díl je zbytečně podhodnocený, zvlášť když obsahuje tak skvělé narážky jako je satira na Gerald's Game nebo samotného Chrise Pinea. Kdo pochytí tyhle reference, bude tenhle seriál zbožňovat. ()

Mobilný AISHA vysielač (2023) (S04E03)

Chápu, že tvůrci se chtěli také pověnovat důležité, třebaže opomíjené součásti rodiny, ale mně tohle přišlo možná už přespříliš. To samé u boční linky ve Zdi, na kterou bych se klidně už nadobro vykašlal. ()

Kazety s výslovnosťou (2023) (S04E04)

Fakt hoooodně dementní díl s tak přihlouplou zápletkou, až vám vlastně dojde, jak hezky si u toho odpočinete a spoustou gagů si i fakt zlepšíte den. ()

Dárek ke dni narození (2023) (S04E05)

Ujeťárna, co mi spíš bohužel připomněla ty méně povedené díly Ricka a Mortyho, kde se dělo všechno možné na úkor toho, aby to alespoň chvílemi dávalo sebemenší smysl. ()

Stockiversový lúč (2023) (S04E06)

Zase až zbytečně přehnaně aktuální. Animáky pro dospělé jsou jedinými krátkými komediálními seriály, co jsem schopný sledovat, ale ve všech z nich se musí mermomocně tlačit na současná společenská témata. A pak z toho jak tady, tak třeba u věhlasných Simpsonů z nějakých epizod lezou takové hovadiny. ()

Kartónová mŕtva schránka (2023) (S04E07)

Kdo kdy vymyslel, aby se k denním peripetiím Protipólů musela přidat i ta divná linka za zdí, co by mohla stát jako samostatný seriál (co by mě ke všemu absolutně nezajímal), by si zasloužil probudit. Zrovna tahle epka působí jako neohlášená záměna za jiný seroš. Nuda a šeď. ()

Super Gooblerovia (2023) (S04E08)

Je to ohromná blbina, ale když se Shlorpiany strávíte už tolik času, jste na tenhle druh humoru celkem připraveni. ()

Bujabéza opätovnej viditeľnosti (2023) (S04E10)

Člověk je rád za díl, kde už zas vedou hlavně Opposites, to ale neznamená, že jde o díl, co by mě nějak enormně pobavil. ()

Nechcené zosobnenie Terryho (2023) (S04E11)

Dějí se tu fakt šílenosti, co už se na dávné kouzlo seriálu vůbec nechytají a upřímně doufám, že avizovaná 5. řada už bude poslední. ()