Brechtjin otec vypovídá o zmizení svojí dcery, ale jeho svědectví zastíní výbuch emocí v soudní síni. Upjatý Carl řeší problémy s pubertální dcerou. (Netflix)

Anderton

Epizóda venovaná vzťahom otcov s dcérami. Ako u jedného porotcu, tak u otca obete spred 18 rokov. Na súde je však tiež horúco, padne zopár nových obvinení a jedna správna otázka od porotcu. Avšak ak si svedok prekrúca pravdu podľa vlastných preferencií, tak sa nedá spoliehať ani na sľub o pravdivosti výsluchu. Tentokrát sú vyšetrovatelia trochu upozadení. ()

warrenur

Parada. Prave i ten sukromny a obcas riadne posahany zivot niektorych porotcov poukazuje na mnohe. Nemenej na ich samotne rozhodovanie a postoj voci faktov v presetrovanom pripade. Dnesny diel venovany dokonalemu panu planovacovi a control-freakovi svojej dcery na to poukazal. To, co mu dcera, po psychickej stranke, ustedrila na koncerte, zrejme taky fundamentalista nerozchodi bez nasledkov. :) 70% Spokojnost. A o Marc-ovi som si myslel svoje uz v zaciatkoch, ked az moc okato pouzival svoju moc. Pacila sa mi i autenticka reakcia sudkyne na unik informacii vo webovych novinach "pana reportera". ()

yvona

Zatím velmi mizerné. Sledování soukromých životů porotců a to ještě i v dobách minulých (před dvěma lety, před pěti lety, před šestnácti lety, dnes ...) na úkor samotného procesu, vytváří jen absolutní chaos. Do toho přimíchané problémy a podvody policejního vyšetřování. Ztrácíte tedy hned od počátku přehled, kdo je kdo nebo kdo s kým a proč. Prolíná se několik zločinů najednou. Žádná dějová linie, přeskakování z jednoho tématu na druhý v intervalu dvou minut bez náznaku nějakého závěru, nesmyslné dialogy a rodinné problémy všech. Nesympatické,nevýrazné a mdlé postavy,takže si je díky tomu pletete.... prostě zoufalé obsazení. ()