Justine

Justine (Tallulah Haddonová) je velmi inteligentní mladá žena se silnými skony k sebedestrukci. Spolu se svým oddaným přítelem Peachem (Xavien Russell) se dusí ve světě, který nedává smysl, a jediným zdánlivým únikem z beznaděje je pro ni alkohol. Pěstounka Leanne (Sian Reese-Williamsová) a lékař (Steve Oram) se ji snaží začlenit zpátky do společnosti. Justine si však až příliš dobře uvědomuje, co jí tato společnost může nabídnout, a odmítá hrát podle pravidel. Pak ale potká Rachel (Sophie Reidová) a náhle má štěstí, lásku a budoucnost na dosah. Dokáže však vyléčit svou bolest, překonat vnitřní démony a otevřít dveře naději? (Cinemax)

BoXBe

Silně se to minulo účinkem, ale téma je fajn, jen je pro úzkou cílovku, složitě jsem se adaptoval jak hlavní hrdinku, tak na její bezcílný existenciální propad do propasti a na vztah, který ničím nejiskřil. ()

kamigava13

Tento film rozhodně není tak špatný. Aspoň 60%. Jelikož jsem hrdá lesbička a s alkoholem mám neblahé zkušenosti, byl mi film tématem dost blízký a dokázala jsem se vcítit do kůže Justine. Její přítelkyně Rachel se mi líbila o něco víc, byla elegantní. Celkově jsem jejich vztahu moc fandila, i když vím, jak to s Justine muselo být těžké. Mohlo to být delší a víc prostoru mohla tak dostat matka, s kterou má Justine údajně nevyřešené spory. Také musím vyzdvihnout ten jeden nádherný a dlouhý záběr, jak obě spolu běží po pláži do moře vykoupat se. Musím si to pustit znovu. Hudba mě taky zaujala. Bohužel víc jak 3/5 dát nemohu, protože znám min. o třídu lepší filmy o lesbické lásce jako je švédský Kyss mig (mám v top 10), americký Tell it to the Bees nebo španělská Eloise. ()

Johnny.ARN odpad!

Nejaká špatná teplá feťácka alkoholička sa medzi fľaškami tvrdej poľskej vodky rozhodne napraviť svoj život. Ale život na ňu sere. Rovnako ako by mal divák srať na tento film. ODPAD! ()