Dlouhé roky strávila teenagerka Jodi (Ava Michelle) shrbená, aby se svými 185 cm nevyčnívala. Teď se rozhodla svým komplexům čelit, ale na střední se zaplete do milostného trojúhelníku. (Netflix)

haWranka

Představte si slovo “klišé”, Vidíte ho? Tak ta dáááá, to je tenhle film. Ono by na tom ani nebylo nic tak špatnýho - člověk přeci musí taky žehlit, no ne? Jenže tady mi vadili hlavní mužštví představitelé. Jeden přeslazený cukrkandl (v prvním záběru jsem si ho spletla s ženskou), druhý totálně nesympatický trouba. A ani jeden se zoufale nehodil k hlavní hrdince. Škoda... ()

matestlust

Nalákán na - údajně - jeden z nejsledovanějších filmů na Netflixu. Dostala se mi před oči klasická americká středoškolská limča, proložená ultra debilní hudbou a klasickým klišé, podle kterého asi vážně žije celá Amerika. Věřím, že u teenagerů tohle frčí a musím uznat, že Netflix ví, jak upoutat pozornost každé věkové kategorie. Pro mě je ale Tall Girl jen jednou z milionu amerických ,,sladkých" blbostí, která neurazí, ale rozhodně ani nenadchne. ()

Dudek

Hrozně hloupý film, který se snaží těžit emoce z klasického schématu o odstrčené dívce, která nastoupí na cestu ke smíření se s vlastní odlišností. Už tohle milionkrát ohrané téma samo o sobě nabízí tvůrcům velké množství prostoru k tomu, aby dokázali diváky získat na svou stranu, ale to se jim tady vůbec nedaří. Je to hlavně z důvodu strašlivých interakcí mezi postavami, které často šustí papírem a působí naprosto nevěrohodně. Navíc jsou totálně ploché a jen těžko si mohou získat něčí sympatie. ()

korok

Pohodový film na jedno zkouknutí, na páteční odpoledne. Jenom mi neseděl, ten údajně úhlavní problém hlavní hrdinky, tedy jejích neuvěřitelných 185 cm výšky. Moje přítelkyně má 183 cm a srandu na škole si z ní, kvůli toho, rozhodně nikdo nedělal, spíš naopak a nemyslím si, že by to 2 cm navrch změnily. Ale je to film, filmy dokážou nafouknout nesmysly. Leda, že američanky běžně, ve většině, dorůstají max. do cca 160 cm, tak bych to pochopil ale tak to asi nebude. ()

StormyWhispe

Vybaflo to na mňa na Netflixe a povedala som si, že k upratovaniu kuchyne by to mohol byť ideál. Aj bol. Je to fajn komédia z prostredia strednej školy, ničím neohúri, ani neurazí, ale na konci sa budete priblblo a spokojne usmievať, ako krásne to dopadlo. Byť mladšia, tak sa asi roztopím. Príjemné 3* :) ()

• Jodi Kreyman (Ava Michelle), které bylo v době uvedení filmu ve skutečnosti pouze 17 let, měřila 187 cm. (cmenda)