Majitel baru V.F.W. Fred (Stephen Lang) zrovna slaví narozeniny společně se svými hosty a přáteli – válečnými veterány, když dovnitř vtrhne mladá dívka s batohem na zádech a v patách má několik ozbrojených gangsterů. Fred a ostatní jí pomůžou a násilníky zabijí. Nevědomky si tak podepsali rozsudek smrti. Lizard (Sierra McCormick), jak se dívka jmenuje, totiž právě okradla drogového vůdce Boze (Travis Hammer). Vzala velké množství nové drogy Hype, která ovládla ulice i většinu měst v Americe, a ten je chce dostat zpět. Bar je rázem obléhán nejen nelítostnými gangstery, ale i početnou skupinou závislých feťáků. Fred i ostatní veteráni musí velmi rychle zavzpomínat na staré časy a ozbrojit se vším, co je po ruce. Zabíjení jim vždycky šlo, v tom by problém nebyl, takže v tomto ohledu budou pro své protivníky zdatnými konkurenty… (SOLOM.)

Cinematrix

"Jsem klasický béčko, bereš to?" promlouval na mě film už v úvodních titulcích a já mu odpovídám: "Tak se předveď," a pohodlně se usadím v křesle s pleškou piva. "Né, že se u toho vožereš a usneš a pak nám mrdneš mdlý hodnocení", pokračoval film úvodní scénou plnou dědků kolem sedmdesátky, popíjejících v baru, kdy jeden z nich dokonce hulil. "Vydrž do konce, mladej, a dostaneš vod tohohle filmu takovou prdu, až ti ulítne límec." No, límec mi sice neulítnul, protože jsem to nesledoval v kabátu, pouze v rauši, ale dědci měli pravdu, ke konci jsem jim fakt kurva fandil, protože ta záplava přesily, který museli nakonec čelit kvůli jedný krávě, který poskytli azyl v baru pro seniory, to byla fakt síla. ()

Likan7

Celkem sympatická jednohubka, která ale je tak prostá a jednoduchá, že si jí za chvilku nebudu pamatovat. Co do drsnosti a brutality, je to nejvyšší liga. Těch smrtí a chuťovek tu je fakt hromada, ale jinak vlastně ničím jiným nepřekvapí. Akce je totiž jinak vlastně dost podprůměrná a pánové už jsou natolik starý, že jim to divák už moc nevěří. ()

Shanen29

Begos servíruje nekompromisní brutalitu a krvavé orgie a myslím si,že v tomto roku dlouho tento level překonán nebude.Pro fandy silného gore povinnost. ()

Mamlas

Staří veteráni z Vietnamu likvidují bandu feťáků a bandu dealerů. Začíná to 12minutovýma titulkama, pak čtvrt hodiny zbytečných keců, pak střídavě drsné mlátičky a kecání. Prostředí komorní, připomíná to divadelní hru. Film postrádá cokoli, co by diváka vtáhlo, takže co tam kdo říká a co si myslí je jen nezajímavé a zbytečné. Prostě se pomlátí a padla. (22%) ()

srolyma

Fetka ukradne feťáckému bossovi ve feťáckém doupěti fet a před rozzuřenými feťáky se běží schovat do baru, kde se scházejí váleční veteráni. Ale jako fakt veterání, takže žádná Pouští bouře, ale pěkně Vietnam a Korea. Staříci vezmou co je po ruce a začne výživný krvavý masakr plný roztříštěných lebek a utržených končetin. Nic převratného, ale šlo to. ()

LadyRainier

Zdá se mi to, nebo je poslední dobou Stephen Lang v samejch filmech, kde na něj není vidět😂Občas jsem nějak nestíhala co se děje, jak tam byla tma...No ty krvavé scény, záseky do hlavy a litry krve už bylo trošku moc, ale kupodivu mě film vcelku bavil...jak se tu píše, nej z filmu byly hlášky starejch bardů za barem. A Lang to tradičně utáhnul skoro sám👌 ()

vinducha

Stephen Lang je pro role tohoto tipu přímo stavěný , ani ten fakt , že více světla by občas obrazu prospělo , mě neodradí od vyššího hodnocení , dobře oni veteráni. ()

Miroslav.Zac

Kdyby mi někdo film pustil a řekl, že byl natočený dejme tomu v roce 1986, tak bych mu i věřil. Nahrává tomu jednoduchý přímý děj, některé efekty a hlavně hudba, která mi chvílemi připomínala 80s horory nebo třeba Stalloneho Kobru. Pro fanoušky akčních béček zábava na páteční večer, pro ostatní velmi průměrný film. ()

Rhaegar

Lepší jak rejžův Bliss. Tady se vykašlal na nějaké předstírání vysokého umění a prostě nám předvedl gore vyvražďovačku. ()

Harty

Zombie řežba bez zombie, ve které se objeví pár zajímavých nápadů, ale nohy jí podtrhává průměrná režie, která se projevuje hlavně nepřehledností některých akčních scén. ()

goauld

Tak to byl pěknej hepy brigdaj :-)) No neskutečná péčovina v hávu horrorovo-akčních filmů 70/80tých let. Dwóchodci mliňáci z Vjetntamu si chtěli zapařit a ... nakonec se jim to povedlo. Slasher s detaily tak hojně užívaných v oněch "zlatých časech" VHS Aiwa by asi nikoho v době nedávno minulých nenechalo na pochybách, že takovýto počin by v socialistickém Československu v kinech určitě soudruzi neuvedli. Jak píši - Inženýrská odysea hadr :-)) Nicméně v dnešních časech jsou tyto filmečky spíše úsměvné, protože důchodci měli poměrně dost příležitostí odrovnat hlavního "zlouna", ale to nééé... je potřeba, aby množství lítajících ručiček, hlaviček a případně i tělíček byl dostatečný a především... aby se film dostal na standardní délku 1,5h. Což na to... řezničina to byla a mnozí fandové slasherů si přijdou na své. Nicméně mi připadlo, že Begos po shlédnutí různých živých/mrtvích si řekl... to je dobrý, asi něco takovýho natočím taky..To se bude líbit ;-). Ale jak řikám - 80ky už jsou dááávno mimo a tím by bylo řečeno asi vše. Bohužel bylo použito i celkem dost "vaty", takže "FastForward" bylo celkem často použito. ()