Epizódy(52)
-
Striptease (S28E01)
-
So nicht! (S28E02)
-
Falscher Stolz (S28E03)
-
Die Konsequenz (S28E04)
-
Der Goldfisch (S28E05)
-
Fassungslos (S28E06)
-
Erledigt (S28E07)
-
Seltsam (S28E08)
-
Ihr wahres Gesicht… (S28E09)
-
Schicksals-Schläge? (S28E10)
-
Der Feldsalat (S28E11)
-
Inkubation (S28E12)
-
Alles ist anders (S28E13)
-
Afrika (S28E14)
-
Goldene Zeiten (S28E15)
-
Ein Mann (S28E16)
-
Mitbewohner (S28E17)
-
Bücher (S28E18)
-
Der Coach (S28E19)
-
Bio (S28E20)
-
Happy Birthday, Adi! (S28E21)
-
Thomas (S28E22)
-
Die verlorene Tochter (S28E23)
-
Schlappschwanz (S28E24)
-
Sexy and Beautiful (S28E25)
-
Aber bitte mit Sahne (S28E26)
-
Manchmal kommt es anders (S28E27)
-
Pokern (S28E28)
-
K. O. (S28E29)
-
Die Schöne und das Biest? (S28E30)
Hrajú
Giselle Vesco
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Láska pri fjorde (2010) (seriál)
Prípad pre dvoch (1981) (seriál)
Gunnar Solka
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
SOKO München (1978) (seriál)
Claus Vinçon
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Erkan Gündüz
Turecko
Sontje Peplow
Západné Nemecko
Rupert Schieche
Najlepšie seriály:
Klaun (1998) (seriál)
Carlos Garcia Piedra
Španielsko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Irene Fischer
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Tridsať prípadov majora Zemana (1974) (seriál)
Joachim Hermann Luger
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Správná šestka (1993) (seriál)
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
Dominique Kusche
Západné Nemecko
Sara Turchetto
Západné Nemecko
Leonard Mader
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Savannah (1996) (seriál)
Powder park (2001) (seriál)
Anton Weber
Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Polícia Hamburg (2007) (seriál)
Beatrice Kaps-Zurmahr
Východné Nemecko
Philipp Sonntag
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Ľudia z Mogadoru (1972) (seriál)
Deník doktorky (2008) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Harry Rowohlt
Nemecká ríša
Moritz Zielke
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
SOKO München (1978) (seriál)
Philipp Neubauer
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Rebecca Siemoneit-Barum
Západné Nemecko