Eli Kohen, úředník přeškolený na tajného agenta, se v 60. letech 20. století vydá do Sýrie na mnohaletou nebezpečnou misi jako špión Mossadu. (Netflix)

Recenzie používateľa mira007 k tomuto seriálu (7)

Agent (2019)

Špionážní pecka od Netflixu inspirovaná skutečným osudem Eli Cohena, jednoho z největších izraelských špiónů, který se pod krytím arabského obchodníka vypracoval v Sýrii na poradce Ministerstva obrany tamní vlády, která byla vysoce nepřátelská vůči Izraeli. Výpravné retro, řemeslně perfektní a ikdyž to je více konverzační než akční, já více ocením realističnost . ()

Imigrant (2019) (E01)

První díl špionážní pecky od Netflixu inspirovaný skutečným osudem Eli Cohena, jednoho z největších izraelských špiónů, který se pod krytím arabského obchodníka vypracoval v Sýrii na poradce Ministerstva obrany tamní vlády, která byla vysoce nepřátelská vůči Izraeli. Výpravné retro, řemeslně perfektní a obsazené zajímavě - Borat umí zahrát i tohle, klobouk dolů. tato epizoda by se dala nazvat Jak se stal Eli špionem Mosadu. Tenhle seriál je přesně moje krevní skupina. ()

Co je nového, Buenos Aires? (2019) (E02)

Eli se pod krycím jménem Kámil přesunul do Buenos Aires vytvořené filmaři z Budapešti a infiltroval se do arabské komunity. Likvidace pronásledovatele byla asi umělecká fikce, ale budiž.. ()

Sám v Damašku (2019) (E03)

Eli se přesouvá z Argentiny do Sýrie, kde si pronajme apartmán a začíná od nuly ikdyž s kupou penězí. Nic akčního, ale celekm realistická infiltrace. ()

Zvláštní páry (2019) (E04)

Eli se dostává do vojenské zóny u hranic s Izraelem a počíná si tam jako James Bond - skáče po střechách, uhýbá kulkám ... tyhle momenty odtržený od realističnosti mi trochu kazí dojem, ale třeba to tak bylo... ()

Ryba musí plavat (2019) (E05)

Eli aka Kámil pořádá swingers párty pro smetánku Damašku a tím dopomohl ke státnímu převratu a stoupá na svůj kariérní vrchol. Přichází dokonce Bin Ládin se synem Usámou ( trochu laciné, že? ) ()

Doma (2019) (E06)

... takže šest hodin ho vystavovali na náměstí. ()

PF 2020

PF 2020