demovka

Od té doby, co je Clara (Lily Sacofsky) domě lady Denhemové (Anne Reid), hádky jsou na denním pořádku. Nikdo není rád, že jsou zase všichni pohromadě. Ale dítě přijde na svět v pořádku. Ester (Charlotte Spencer)  se miminko líbí, s lordem Babingtonem se to jejich ještě nepovedlo mít. V rodině Colburnových se Charlotta (Rose Williams) více seznamuje se všemi. Nevzdává se. Je pro ni i pro nás všechny překvapením, že se plukovník Lennox (Tom Weston-Jones) důvěrně znal se zemřelou maminkou malé Leonory Colbournové (Flora Mitchell). Alison je zamilovaná. Kapitán Carter (Maxim Ays) se ale neprojevuje jako čestný gentleman narozdíl od kapitána Frasera (Frank Blake). Slečna Georgiana (Crystal Clarke) dostává od pana Lockharta (Alexander Vlahos) svůj portrét, což ji přiměje ho navštívit. Tím začíná její nové dobrodružství. Thomas Parker (Kirk Marshall) připravuje po slavnostní večeři pořádané vojskem další spektakulární podívanou. Chce přivést do města slona. Bohužel vše ztroskotá a Thomas potřebuje rychle pomoc. Dostává se mu jí od kapitána Lennoxe a celé město a především Charlotta má tu možnost se proletět balonem. Na začátku dílu se poprvé provalí, že armáda za služby a jídlo nikomu po večeři nezaplatila, a tento problém se naplno provalí po velkém úspěchu balonového dobrodružství.  Tento díl je lepší, má spád a obsahuje změny. Vyvstávají otázky, kdo je čestnější a kdo následuje vedlejší cíle. ()