El Camino přímo navazuje na seriál Perníkový táta. Jesse Pinkman (Aaron Paul) je na útěku před policií. Jeho plán je utéct ze země a začít nový život. Na to potřebuje spoustu peněz, které nemá. Díky vzpomínkám na staré známé tváře si uvědomí, kde bude moci nějaké peníze najít. Jenomže to nebude tak snadné, jak se zdá. (HonzysKISS)

BROKEN_

Za mě důstojné zakončení, které jsem si užil. Film, který je jako seriál Breaking Bad výborně napsaný a zrežírovaný. Vince Gilligan to završil nejlíp jak mohl. Ale jedna věc je, že dvě hodiny to trvat nemuselo. I tak ty dvě hodiny nenudí, to rozhodně ne, je to pohoda. Každopádně, vždycky když dokoukám seriál Breaking bad, moc rád si pustím El Camino. Top scény: Ed a jeho scéna s Jessem, Jesse a "policisté", úvod se Skinnym a Badgerem, a to nejlepší - Walter White! Skvělý. Každému, kterému se líbil seriál bude spokojen, tady se není totiž na co zlobit. ()

Indiana

Trochu zbytečný dovětek k dokonalému seriálu, ale stejně jsem Jessemu přál, ať se mu povede vzít kramle. Absence nejlepších postav z Breaking Bad je tu bohužel cejtit, ale Aaron Paul už aspoň nehraje takovýho kašpara, co všechno podělá (pokud si to ze seriálu pamatuju dobře, dokoukal jsem ho asi před šesti lety) a uvažuje docela racionálně. Neškodná jednohubka, která nemusela vzniknout, ale zabaví. 60% ()

gudaulin

Důstojná tečka za světem Breaking Bad. Samo o sobě bych snímku udělil silné 4 hvězdičky, ale jako fanoušek seriálu půjdu výš, protože Gilligan na mě po celou dobu spiklenecky pomrkává a vkusně mi servíruje, ať už za pomoci flashbacků nebo návratů ikonických postav Breaking Bad, vzpomínky na ty úžasné chvíle strávené během 5 řad seriálu. Je spoustu podobných pokusů, které vyznívají zbytečně anebo jako nastavovaná kaše - viz dvojka Trainspottingu. Celkový dojem: 90 %. ()

DragonnCZ

8/10. - El Camino je fajn, davám tomu 4/5 kdybych tomu dal 5 asi bych to nadhodnocoval. ten film není samo o sobě špatnej, ta tvůrčí vize Vince Giliagana je tam hrozně vidět a znát, film vás dobře obeznámí kde jste co se děje, vlastně vysvětluje a ukazuje co se dělo s Jessem po konci Br Ba, dobře zakončuje Jesseho story ale jinak to není nic z čeho bych si sedal na prdel, ani nevím co mi tam výslovně vadilo, možná beru v potaz to tempo nějaký sekvence se třeba až moc táhli mohli to udělat líp, třeba ten Todd mě tam absolutně nezajímal a mohli tam místo toho dát něco jinýho. Ale dobře ukazovali ty flasbacky Jesseho trauma. Líbí se mi jak je film zpracovaný po produkční stránce. Scénář a režie ne třeba, ale to již sem zmínil. Líbilo se mi, že jsou zde i postavy ze seriálu a to dávám filmu jako kredit. A taky Jesse je moje nejoblíbenější postava Breaking Bad 😅 ()

ArsenalEagle

El Camino je přímým pokračováním (otevřeného konce) Breaking Bad a ukazuje nám osud Jesseho po, ale také před, projetím branou jeho náckovského pekla. Moc milý, lehce nostalgický pohled na jeden z vůbec nejlepších seriálů. Výborně natočené, skvěle zahrané, některé postavy jsou sice viditelně starší, ale to nevadí, a především Gilliganův mistr se opět ukázal. Film jako takový nebyl nutný, ale byl opravdu příjemný a je až s podivem, jak přesně se naladil na vlnu kvality a atmosféry svěho slavného seriálu. ()

• Ve scéně, kde je Skinny Pete (Charles Baker) vyslýchán policií, můžeme na zdi policejní kanceláře vidět fotky vyetřovatelů Hanka Schradera a Stevena Gomeze z původní série Perníkový táta (od r. 2008).. (Punisher)
  • Scéna, během které si Jesse Pinkman (Aaron Paul) vezme do ruky brouka, je odkaz na epizodu Schovávaná (2009) z původního seriálu, ve které si Jesse brouka téhož druhu nechá rovněž přelézt přes ruku. (LucasAbelle)
  • Herečka Krysten Ritter (Jane Margolis) byla při natáčení těhotná, ale díky jejímu kostýmu si toho diváci nevšimli. (dan4815)

Zemřel herec Robert Forster

Zemřel herec Robert Forster

12.10.2019

Ve věku 78 let zemřel vážený herec Robert Forster. Ten byl známý především díky svým charakterovým rolím, včetně té ve snímku Jackie Brown, která mu vynesla dokonce i nominaci na Oscara. Herec… (viac)