Teroristický útok ve španělském Bilbau zabije sedm lidí a zničí život jednomu podezřelému džihádistovi a všem jeho blízkým. Věřit se nedá nikomu. (Netflix)

kocik1

Inteligentní scénář téměř bez logických děr, napětí, že by se dalo krájet, a najednou se příběh v posledním díle zvrtne a zamíří někam blízko ke kopru. Zatímco celou dobu spěl seriál k logickému údernému a hutnému závěru, ať už by to dopadlo dobře nebo špatně, na konci všem postavám došel dech a začaly se chovat hloupě a nelogicky, dokonce ani novinář si nevzpomněl, že existují média. Pravděpodobně celou nosnou linku zničili s vidinou toho, že by mohla vzniknout další série. Bohužel to příběhu strašně ublížilo, byla jsem připravaná dát 5, teď jsou to s odřenýma ušima 4 body. ()

petikacka

Tak tohle se fuckt povedlo. Na pozadí teroristického útoku v Bilbau se rozehrávají zpravodajské hry a policejní vyšetřování. Nikdo si nemůže být ničím jistý, tedy hlavně divák. To co v první chvíli vypadá jako zcela jasná věc je na konci každého dílu úplně jinak. Upozornění! Seroš je vysoce návykový. Za mě 88% ()

Hoffmanos

Nerozvinuté a nudné charaktery jako z telenovely, se za doprovodu hudby z midi keyboardu, který ještě pamatuje komisaře rexe, motají v kruhu nesmyslných konspirací. První díl mě lehce navnadil, u druhého jsem to v půlce na dobro zapíchnul. ()

hindator

Pro mě příjemné osvěžení ze Španělska. Možná lehce předvídatelné, občas chování hlavních hrdinů malinko přitažené za vlasy, ale fajn. ()

barny120

Ďalší mienkotvorný seriál z dielne Netflixu. Za teroristický útok je nepravdivo prenasledovaný moslim. Za všetkým zlým je biely muž. No nenechajme sa zmiasť, seriál je len fikcia. Fikcia ktorá sa podarila. Skvelá zápletka a diely plné zvratov. ()

mdf

Tady mě mrzelo,že už v první polovině se prozradí o co vlastně go, takže potom už to nebylo ani tak zajímavé, ale zápletka nebyla špatná,skoro jako kdyby už to někdo někdy použil....v reálu. ()