Michael Jackson: Chase the Truth

všetky plagáty

Dokument je reakcí na film Leaving Neverland (2019). Autor biografie „Making Michael: Inside the Career of Michael Jackson“, Mike Smallcombe, tu poukazuje na nesrovnalosti a chyby ve výpovědích Wade Robsona a Jimmyho Safechucka, kteří byli v dětství údajně zneužíváni samotným Jacksonem. Ve snímku vypovídají i Jacksonův bodyguard a další přátelé a příbuzní. (fisus)

ChArLeNe

Dôkazy, ktoré vyvracajú 2 kľúčové tvrdenia z LN, a archívne zábery je to, čo som si z tohto dokumentu zobrala ako pozitíva. Ale Lesterových a toho bodyguarda by som brala s rezervou, pretože nemajú najlepšiu dôveryhodnosť. Najdôveryhodnejší je Mike Smallcombe, no bojí sa odporu zo strany metoo a tak sa snaží byť politicky korektný. Čo je dôvod, prečo ho nemám tak v obľube a preferujem Geralda Riveru, ktorý sa nebojí metoo a pomenúva LN a žalobcov LN pravými menami. Podľa môjho názoru, v Lies of Leaving Neverland sú protiargumenty spracované oveľa lepšie. ()

Flashheart odpad!

Odpůrci Leaving Neverland vznesli mnoho lepších i horších argumentů proti. Mezi ty lepší jistě patří jednostrannost a nekomplexnost pohledů více stran. V reakci na to pak natočili vícero snímků "uvádějících toto téma na pravou míru", pričemž se těchto vad na kráse dokumentaristiky zpravidla dopustili ještě mnohem hruběji, než sámotný Leaving Neverland. Zářným příkladem budiž tato kravina, která s kvalitním dokumentem nemá nic společného. Já nejsem ani na jedné straně, ale pokud Leaving Neverland snese určité měřítko, tak toto ho nesnese ani omylem. Vyloženě odpad. ()