Hyperdrive

(relácia)

Elitní závodníci z celého světa v super vytuněných autech zkouší, co všechno se dá zvládnout na největší a nejostřejší dráze na světě. (Netflix)

M.i.k.e

jako jednohubka je Hyperdrive ok,ale díky tomu,že se výzvy/úkoly pořád opakují/kombinují,postupem času to vcelku omrzí a zábavnost místo stoupajícího trendu spíše stagnuje,nebo dokonce klesá.K lepšímu dojmu pak rozhodně nepomáhá trojice uřvaných moderátorů,kteří po celou dobu neřeknou nic zajímavého,nebo vtipného a maximálně mi jen potvrdili,že Rutlidge Wooda nesnáším od dob US Top Gearu oprávněně...60% ()

Mitin

Taková klasická TV show, kde se přes překážky musí soutěžící dostat z bodu A do bodu B. Tenhle typ pořadu tady už byl nespočetněkrát, tentokrát se závodí v autech. Musím říct, že mi to přišlo mnohem zajímavější, než obdobné pořady, ale komentátoři a produkce je pořád strašně cringy. Auta jsou na bez chyby! ()

DaViD´82

Hry bez hranic/Takeshiho hrad meets Rychle a zběsile. Otevřít pivko, vypnout mozek a čumět jak to chlapci a děvčata od vytuněných kár (ne)uřídí. O co echt debilnější, o to echt zábavnější. Chybí jediné (kromě Stiga); možnost pořádně ohulit hlasitost, aby veškeré ty řvoucí V8 produněly celým barákem. Nejde to z důvodu, že americky jakože übernadšení komentátoři bez ustání žvatlají a žvatlají. A co hůře; nic neříkají. Což se nedá poslouchat. | S1: 4/5 | ()

• Trať byla postavena na 100 akrech průmyslového areálu Kodak’s Eastman Business Park v Rochesteru, New York. K natáčení bylo třeba 70 kamer. Výkonnou producentkou je Charlize Theron. (Mitin)
  • Andrew Comrie-Picard, který již pracoval na několika akčních filmech od Charlize Theron, zmínil, že trať byla postavena tak, aby nevyhovovala žádnému konkrétnímu typu automobilu. Žádné dva automobily v soutěži nejsou podobné nebo stejné. (Mitin)
  • Podle producentů museli řidiči zaplatit sami za sebe, aby se do New Yorku dostali a byli zodpovědní za případné opravy během vyřazovací soutěže. (Mitin)