Indičtí celníci sice pouštějí auta z přístavu, ale všechna musejí zůstat za plotem, protože chybí klíče k jejich odemčení. Posádka je před plotem, auta odemknout umí, jenže nesmí za plot. Takže pár hodin a desítek kilometrů jízdy navíc pro sadu náhradních klíčů a prekérní situace je v rekordním čase vyřešena. Již týden od připlutí lodi jde posádka startovat motory. Jde, ale nestartuje. Protože pouze stroje tvořící žlutý cirkus se dokážou pokazit pouhým stáním v kontejneru. Ale tím se nikdo zaskočit nenechá. Úvodem je jen třeba oslavit svátek obou Marků, zjistit, proč Polák Radek, který měl přiletět, nepřiletěl a v ostrém provozu zaškolit Lukáše, který absolvuje svou první samostatnou jízdu po autoškole. Konečně se to řízení může v Indii pořádně naučit. A velká cesta domů z Indie přes Banskou Bystrici až do Prahy může začít. (Česká televize)

Frajer42

Tak kdo má a nemá rád pálivé jídlo už bychom věděli. Těším se, co zajímavého se o Indii dozvíme příště. Nemá to ani zdaleka takové grády, atmosféru a humor, jako počátky trabantího cirkusu, ale podívat se na to určitě stále dá. Už to celé jaksi moc není ani o té cestě, jako spíše jakási autorská onanie jednotlivých postav. Snad jen Marek Slobodník zůstává stále stejným srdcařem a už jen kvůli němu stojí za to na seriál koukat. A také mě trošku sere, že to je pořád nějaký takřka hotýleček se snídaničkama a spršičkama, kde je kurva nějaké spaní venku? Žlutý cirkus nám zbohatl a zpohodlněl, což je na kvalitě hodně cítit. Ale jak říkám, pořád se na to dívat určitě dá, jen už mi u toho tolik nestojí péro. Lepší 3 kousky. ()

Ryuuhei

Ten, kdo se už už těšil na cestu, nebyl jen Marek. Nicméně po třetím dílu musím říct, že se úvod už příliš protahuje a z indického prostředí člověk dostane jen pramálo. Místo toho se řeší hlavně jídlo, pití a polorozpadlé trabanty. Což o to, to k tomu patří, ale pořád čekám, kdy se to doslova rozjede a něco i uvidím. Nechci malovat čerta na Trabant, ale pojetí dokumentu se zatím zdaleka neblíží opěvované Jižní Americe. ()

Autogram

Ďaleko nedošli, a už stihli rozobrať motor trabanta do posledného dielu. A tak to má byť, to je presne to, čo sa od nich očakáva. –––– Levou rukou spravuješ trabanta a pravou rukou jíš. –––– Jde o to projet všechny místa světa a pak říct: V Banskej Bystrici je to krajšie. –––– Ale fakt se ozvi, kdyby ses cejtil... mrtvej. ()

papuchalk

Velká slabota zatím. Nikam se nejede ani v tomto díle, maximálně od benzinky k bufetu a zpátky. Celou dobu jsem myslel, že koukám teprve na druhý díl a na konci jsem s hrůzou zjistil, že toto je už třetí. Vážně 3 díly ve kterých se nepohnou ani o 100km? Nakonec je však beru na milost za těch pár vtípků a nedávám odpad. Povedla se ta dřevěná soška nahrazující Radka, ta scénka kde řeší kterou rukou v indii jedí a kterou vykonávají ostatní potřeby (a opravujou trabanty..), a třeba to hadí kousnutí na konci taky pobavilo. Ale kurnik, proč dělají 3 díly ve kterých se nikam nejede, to fakt nechápu. ()