Ďáblovi běžci

• Česko Ďábelský obchod (viac)

Cesta kokainu vede od chudých pěstitelů po ty nejbohatší dealery, kteří ho pak pouštějí mezi lidi. Když se začnou ztrácet balíčky se značkou ďábla, musí šéf gangu cestovat spolu se zásilkou a hlídat všechny, kteří by se rádi obohatili cizím zbožím. Policie se snaží případy nové nebezpečné drogy řešit a kokain sledují... (TV Prima)

Shitonit

Hromada kdysi zvučných jmen, se snaží o co ? Nasrat diváka? Ztrapnit se? Nebo jen si přividělat v ničem o ničem, ze kterého zůstává v mysli pouze nic? Ať se jednalo o cokoli, jsem rád, že to mám za sebou, a ve mě zůstalo pouze prázdné nic. ()

subic

No není to blbý. Je to v podstatě takový hraný dokument o tom, jak se v Kolumbii z koky vyrábí kokain a jak postupně putuje přes Mexiko, US tentokrát až do Kanady. Na části cesty ho právě přenáší normálně v batohu ďábelští běžci. Dvoubradý Nicolas je tu vlastně úplně zbytečný, tohle mohl zahrát v podstatě kdokoliv. Za to Laurence tady docela válí, no prostě jeho standard. Celkově tak 3,5 hvězdy. ()

Kushina

Film ukazuje jak dlouhá a složitá je cesta od výrobce až k distributorovi a jak těžké je zboží ochránit. Na druhé straně strana spravedlnosti, která nemá téměř žádné páky a jediné řešení problému je to radikální. Až na ten konec to bylo dobrý. 50% ()

BigBrother

Dokoukal jsem to. Ale je to slabota. Bylo by to slabé i někdy v 90. letech, natož teď , kdy je plno kvalitních filmů i seriálů na stejné téma. Ale hraje v tom Nicholas, tak aspoň za dvě hvězdičky . ()

Mukade

Tieto filmy Cagea, Seagala a iných vyslúžilcov majú tú výhodu, že aj keď si ich vôbec nepozriem, vždy sa dobre zabavím čítaním komentov k nim, tu na csfd. 😄 ()

Sa.sa

Hodně dobrý a drsný film o drogách... Je krásně vidět cesta od výrobců k prodeji vč ukázky cen v jednotlivých fázích cesty... Jinak ten konec byl fakt působivý a překvapivý... Mimochodem je to pěkná cesta z Kolumbie až do USA ()

Matt_Farrell

Je to rozhodne lepšie, než to, na čo sme zvyknutí v poslednej dobe od Nicolasa Cagea. Keby tam nebol liberálny koniec, dal by som aj viac. Film ukazuje cestu kokainu do USA a praktiky drogovej mafie. Každý, kto stojí v ceste, je buď kúpený alebo odstránený. Som rád, že Nicolas Cage vie zahrať aj bezcharakterného hajzla, nie iba bojovníkov za spravodlivosť. V tom spočíva veľkosť herca. Tak čo, dáme lajnu? ()

Bragi66

Zmatené a duchaprosté mnohokrát ohrané klišé. Možná by to ale mohlo potěšit někoho, kdo má rád afektovaně - trpitelské herecké etudy Nicholase Cage, které zde nedosahují do naplzlé úrovně jako jinde, ale i tak se to nedá vidět podruhé. ()