Spadol z oblakov

• Česko Spadl z oblaků (viac)

Danny Morgan (RHYS IFANS Notting Hill, Malý Nicky Satan junior), se už dlouho těší na dovolenou, kterou mu překazí jeho intrikářská přítelkyně Trudy. A tak dostane bláznivý nápad. Během grilovací párty uváže ke svému křesílku balóny naplněné héliem, vezme si pivko a uletí nudě, všednosti a všem, co ho mají za tuctového chlapíka. Vzdušné proudy ho zanesou do světa půvabé policistky Glendy (MIRANDA OTTO Pán prstenů, Válka světů) a Danny si uvědomí, že má jedinečnou šanci začít svůj život znovu, s jinou ženou, v jiné posteli. Ale to by po něm nesmělo být vyhlášeno pátrání a Trudy by nesměla být potvora. Zázraky se dějí. Jen je musíte umět chytit za pačesy! (oficiálny text distribútora)

Jeremiah

Další z filmů, který nenadchne, ale ani neurazí. Trochu sice zavání červenou knihovnou, ale myslím, že přináší i několik zajímavých poučení. První a nejdůležitější - pokud se s někým, nebo někde necítíš dobře, jdi od toho !!! Druhé, z toho prvního vyplývající - když je ti z někým dobře, nenech ho odejít !!! Třetí - sny jsou od toho, aby se plnily. Nevyvážený film, kde se střídají silné a slabé, až naivní okamžiky - dal bych 2, ale kvůli hezkým očím Mirandy Otto dávám 3. ()

hirnlego

Logika a zdravý rozum neexistuje a nikoho to nezajímá. Scénář psala režisérova patnáctiletá dcera po večerech při lampičce Hello Kitty. ()

Pethushka

Je to sice tak trochu podivné a australské, ale koukat se na to dalo. Problém je, že už jsem asi moc zvyklá na Ameriku. Příběh ale pěkný a to "divno" tomu hraje do karet. Méně dát nemohu, více také ne. ()

Boogeyman

Oficiální text distributora slibuje komediálnější zábavu než se vám nakonec dostane, přesto takto originální a lidské počiny často z nebe nepadají! ()

playboxguest

Mám ráda filmy, které nešetří originalitou a přitom mohou zůstávat až do konce zábavné, aniž by zůstalo jen u počátečního nápadu a zbytek byl klasika. Rozmanité postavy i příběh mi udělali velikou radost. ()

nash.

Australská romantika jejíž forma je stejně pohodová jako její obsah a kulisy. Malé městečko, daleko od běžných starostí a nervozity velkého města, ideální místo kde může chlapík jako Danny začít nový život. Většinou se člověk u podobných filmů baví tím jak se ústřední dvojice potká a co ji přitom potká, Rhys Ifans a Miranda Otto však vytvořili tak příjemný a dokonale si padnoucí pár, že jim člověk celou dobu drží palce, užívá si spolu s nimi jejich společné chvíle (třeba projížďku na motorce), a prožívá s nimi jejich pocity a sbližování. Zkrátka neuvěřitelně milý a lidský film, který by snad mohli v lékárnách předepisovat proti depresím. ()

MáŠa

Sice nic zásadního, ale i tak celkem příjemná záležitost, kde sice někde v půlce už tušíte, jak to dopadne, ale i tak je to jedno, protože takové šablonovité romanťárny s vtipem máme přeci rádi ;) ()

prome

Já si nemůžu pomoct a nemůžu hodnotit jinak. Tento film je sice pln klišé, ale tak pohodově plyne, nenudí a výborně zabaví, že za to shlédnutí stojí. Rhys Ifans společně s Mirandou Otto tvoří výbornou dvojici. ()

Diamant

Fantastický nápad a aj filmové spracovanie dobrodružného letu pomocou viacerých menších balónov./ On túži po dobrodružstve, ona po kariére. Môžu si rozumieť? Nemali na to myslieť skôr? Zamýšľajú sa mladí, keď spolu chodia, nad perspektívnosťou ich jednoty? Raz totiž prvotné zaľúbenie vyprchá. A čo potom? ()

Hennes

Romantický nesmysl u kterého jsem se párkrát zasmál a mnohokrát věděl co přijde. Když je nudné odpoledne a chcete se jen válet u bedny, pak se to jednou zkouknout dá. ()

BUD-SFIS

Hodnotil bych to jako jednu z tech prijemnejsich a oddychovejsich veci, na kterou se da opravdu divat, vtahne vas do deje a bavi te se. Mozna kdyby tam bylo neco navic neco extra nebo neco co by vice zaujalo, dal bych i 4* ale mozna diky za to, jake to je, nenasilne a prijemne a nesnazi se necim vnutit a zaujmout. Hodnoceno prijemny film. ()

frings

Od tomto filmu jsem nic dopředu nečetl, o to víc mě mile překvapil děj, působivost a tempo.Úplná pohodovka, příjemně uvolní a už se zase usmívám... ()

otík

Rhyse Ifanse známe většinou pouze jako pošuka bydlícího s Hugem Grantem ve filmu Notting Hill. Tentokrát však dostal hlavní roli a vyplatilo se. Je kořením v moři průměrných romantických komedií, které se dnes točí. Zahrál si betonáře, kterému příliš nevychází vztah s jeho dívkou a rozhodne se pro zvláštní výlet – nafoukne balónky, uváže je na své křeslo a vzlétne, přičemž se stává pro úřady a přátele nezvěstným. On sám však s notnou dávnou štěstí (za tento pád do stromů by se nestyděl ani Rambo ve svém prvním příběhu) přistane na zahradě ženy, s níž si brzy porozumí a kolotoč lásky, ukrývání, vydávání se za někoho jiného, odcizení a znovu shledání může začít. Nezakrývám, že film má kupu nedostatků – od trapných a levných triku přes občasná hluchá místa až po tradiční romantický závěr, ale Rhys Ifans společně s příjemnou Mirandou Otto vše podává tak přirozeně, že jde o velmi hezkou, pohodovou, klidnou a usměvavou podívanou. Co chtít víc od romantické komedie? ()