Mladý fotbalista, jeho trenér i majitel klubu mají každý jiné trápení. Svých vnitřních démonů se ale možná zbaví během jediného utkání na udusaném hřišti kousek od Říma. (Netflix)

Warhorr

Jakožto velký fanoušek fotbalu mám rád i filmy z tohoto prostředí. Tady jsem však nevěděl, na co přesně se dívám a zřejmě ani samotný režisér nevěděl, do jakého žánru se nakonec uchýlit. Sledujeme takový mix sportovního krimi dramatu s prvky černého humoru se skoky v čase a občas zabrousíme i do gastronomie. Ač to zní jakkoliv zajímavě, dojem to na mě neudělalo. ()

solisoli

Táto Talianska fraška mala naviazať na starú náturu postáv zo sedemdesiatych a osemdesiatych rokov Viscomtiho, Vittoria De Sica, Fellíniho, Salceho a podobne. Snaha bola, ale to výsledok, absolútny prepadák s trápnym scenárom a plochým dejom. Ako sa hovorí po Taliansky, šupito presto od toho nepodarku a nepremárniť tak zbytočne svoj čas na daromnicu. ()

Jaro.Krafcik

Taká priemerná dráma z okolia talianského futbalu. Ako dalo sa pozrieť, ale pravý futbalový fanúšik by ocenil viac scénok z trávnika a lepšie herecké výkony. Ale tak netflix a talianská produkcia, veľmi podobné filmu Ultras, tiež taký neškodný priemer na jedno pozretie. 3* ()