Sexy hvězdy z Pobřežní hlídky vás opět pobaví! Chystají se na slavnost Oahu, aby vás pobavily jako vždy. Když se všichni z Pobřežní hlídky před svatbou setkají s Mitchovou (David Hasselhoff) snoubenkou (Alexandra Paul), vytuší, že něco není v pořádku. Krásky se pokouší Mitche varovat, ale nepodaří se jim ho přesvědčit a všechny se musí v rychlé akci snažit ho zachránit - a taky sebe - před jejími bezohlednými plány! (oficiálny text distribútora)

Bozvav odpad!

A já si myslela, že už jsem úplné dno kinematografie viděla, zjevně ne. Tento počin překnal všechny mé dosavadní zážitky. Omluvou za takto vyhozený čas, mi budiž fyzická a duševní indispozice, způsobená zákeřným bacilem. ()

Zaitsev odpad!

Nejhorší film, co jsem kdy viděl (asi opravdu), ale dokoukal jsem ho díky nemoci, která mi nedovolila dosáhnout na ovladač...a taky kvůli spoře oděným, špatně hrajícím herečkám :) ()

inutihar

Pro mě jeden z etalonů "guilty pleasure", v podstatě (nezáměrná) parodie sebe sama. Tragické herecké výkony uvadajících, silikonem, kolagenem, botoxem a kdo ví čím vším ještě vylepšených krasavic jsou vhodně doplněny ochabujícími svaly mužských hvězd náhodně posbíraných z různých sezón seriálu, nejspíše podle toho, kdo z nich nejvíc potřeboval prachy na nájem. Návrat Mitche je nepřekvapivé překvapení. Plán hlavního záporáka na Mitchovo finální zničení je snad nejpřekombinovanější pomsta v dějinách filmu, nemluvě o tom, že v původním seriálu to rozhodně nebyla až tak významná postava, aby zde hrála roli ultimátní Nemesis. Celé je to jeden velký bizar a pokud jste neviděli všech 11 sezón seriálu, nepamatujete si klíčové postavy a nemáte aspoň rámcový přehled kdo kdy kde a s kým chodil nebo naopak nechodil, tak se v tom velmi rychle ztratíte a pak je to k nepřežití. K Baywatch jako takové mám nicméně velmi, velmi speciální vztah, takže prostě pět, i když plně chápu všechny, kteří dávají odpad. ()

mi-ib

Čeho je moc toho je příliš! Až na ten, pro mě překvapující zvrat ke konci, to byla hrozná nuda. Ale zas takové překvapení to nemohlo být, přece jsem nemohl čekat, že to bude nuda od začátku do konce. Kdo se chce podívat na staré známé silikonové krásky z Baywatch, tak ten má zde jedinečnou možnost. ()

mildaaa

Hajzlhof jako vždy hroznej, scénář taky sfušovanej zřejmě až na place, ale co. Dobře se na to dívalo a rád jsem viděl všechny z Baywatch zas pohromadě. Asi si půjdu hned koupit pernamentku do posilovny..... ()

elCarda odpad!

Ani serial nebyl kdovi jak uzasny, ale tento film je bahno na n-tou. Trochu mi prislo, ze si herci chteli udelat kalbu a zavzpominat na stare dobre casy a bohuzel si vzali divaka jako rukojmi. ()

blondboss

Tento seriál som mal rád a preto som nemohol opomenúť ani tento rozlúčkový špeciál, ktorý vcelku emotívne dáva dokopy tie najznámejšie tváre pôvodného seriálu a združuje ich vo svojom poslednom dobrodružstve. Dá sa povedať, že taký posledný výstrelok Hasselhoffa s cieľom čo-to ešte zarobiť. Navyše celé to snaženie dáva dole neskutočne primitívna dejová zápletka, ktorá bola miestami až smiešna. Takže zmiešané pocity, ale zároveň riadna dávka nostalgie. 45 % ()

JP84 odpad!

Nekteří tady píši něco ve smyslu že tohle nezachrání ani ty silikony.No já bych řekl,že právě ty silikony jsou naopak zhoubou tohodle filmu.Bez nich by si tvůrci možná dali práci,aby se na tuhle hovadinu dalo koukat.Takhle to vypadá jako porno,když z něho vystříháte scény kde dochází k penetraci. ()

BarVo odpad!

Z filmu si po včerajšku pamätám: zadky vo vode, silikóny vo vode i na súši (zrejme vďaka nim sa tie dievky nikdy neutopia), veľa vody, dôchodca Mitch a meditujúca Pamela. A keďže nie som chlap, ani len ten bod za Pamelu nedám. Á, ešte vlastne jedna perla mi hlboko utkvela v pamäti: "Keď som sa s ňou bila, jasne som cítila za ušami jazvy po plastickej operácii." No, nedopozerajte to! ()

Yze

Zemřelá plavčice ze seriálu se z nepochopitelných důvodů vrací do filmu jako neznámá milenka samotného Mitche.Proč? ()

bax odpad!

Dúfal som, že to bude niečo príjemné a oddychové, kde sa budem môcť vynadívať na všetkých 0,1% pekných báb v americkej populácii pozvláčaných na jedno miesto zo všetkých kútov USA len kvôli tomuto filmu, ale ostal som nemilo prekvapený. Ak sa niekto pýta čo je to vlastne odpad tak toto by mohol byť jeden z pekných príkladov. Dej to absolútne nemá a hlavnú časť stopáže tvoria zábery na sexi ženy a prípadne na páriky, ktoré sa práve vášnivo objímajú a bozkávajú. Ale keby to bol aspoň erotický film. Ono presne tak to pôsobilo. Úplne nudný príbeh, totálne absurdný dej a zápletka presne ako v porno filme. Akurát samotný akt bol vystrihnutý a ostal len ten odpad, ktorý drží podobné filmy, ktoré sa však honosia hviezdičkou, dejovo ako tak súdržne. Preto aj celý film pôsobil strašne o ničom a nezachránili to ani pekné baby a ani David Hasselhoff. Skutočne tak absurdný, pokazený, nudný a nič nehovoriaci film som už dlho nevidel. ()

Marlow2

Film přesně vy stylu celého seriálu. Děj nehraje roli a hlavně jde o "pastvu pro oči." Víc jsem nečekal a to vše ve filmu bylo. ()