Z vesmíru na Zemi dopadne obrovský artefakt. Do čela mezigalaktické mise, která chce vypátrat jeho původ a jako první navázat spojení, se postaví Niko Breckinridge. (Netflix)

cocrHeLL odpad!

Myslel jsem, že to zvládnu, už mi vážně zbývaly 3 díly do konce. Nesympatická hlavní postava Niki (Katee Sackhoff alias Delfína Lundgrenovic), přehrávající herci a podprůměrnej děj a soundtrack připomínající reklamy spotify, když nemáte chuť si zaplatit premium, bych možná jakž takž překousl, ale v míře podstatně menší. Vždyť to celý působí jako výsměch - samo sobě se to vysmívá již po pár minutách. Tvůrci si prostě řekli: "Dnes je seriálová doba, to bude super, když tuhle srágoru vytáhnem na 7 a půl hodiny a rozkouskujem to na 10 dílů. A víte co ještě, do každého dílu dáme maximálně 2 stěžejní momenty 1) vyřešení, či odhalení jak skončil předchozí díl, 2) poslední 3 minuty dílu s vysvětlením v tom následujícím!". S tímto přístupem vzniklo vzduchoprázdno byť (tuším ve 4. díle) jsem zažil nástin napětí a miniaturní formu filmařského umu. Jak ve svém komentáři zmiňuje Novoten: "Všechna čest střihačům traileru, který láká na kombinaci srdcervoucího rodinného dramatu a poctivé napínavé sci-fi." - souhlasím. Trailer nalákal, může být považován za krátkometrážní snímek s vyšším hodnocením, než reálný produkt. odpad! nedávám často, ale Another Life si to zaslouží. ()

SteewCZ odpad!

V průběhu třetího dílu jsem to vypnul. Špatný cast, výprava, hudba, děj. Seriál postavili na Katee Sackhoff a je to znát. Celkově to celé působí strašně směšně, od oblečení, po chování jednotlivých postav vůči sobě, od počátku tam jsou konflikty zcela nepochopitelné, okamžitě jste vrženi do děje co nedává smysl. ()

M.i.k.e

není to žádná sláva,ale taková tragédie na odpad a 39% v hodnocení také ne.Dokonce má Another life natolik světlé chvilky a záblesky,že mě dokázal chvílemi opravdu bavit.Druhou řadu - pokud bude - sice nebudu netrpělivě vyhlížet,ale když by přišla,klidně se mrknu.Snad jen ta Katee,kterou sem měl fakt rád v BSG,by tu nemusela vypadat jako kříženec Macaulaye Culkina (toho současného,ne toho ze sám doma) a Dolpha Lundgrena..Do masturbačního idolu z TBBT tu má sakra daleko...50% ()

misterz

Prvé časti ešte ušli, dokázali pomerne slušne navnadiť. No veľmi skoro to prešlo do takého stereotypu: nehoda-oprava-riešenie problému-nehoda-oprava-riešenie problému... už v polovici série to začalo nudiť. No a posledné časti to už bol hotový mišmaš a nezaujímavý maglajz kadečoho. Pritom sa to mohlo uberať toľkými zaujímavými smermi... škoda. Veľmi slabý priemer. 50/100 ()

RedRose

Někdo tady zmínil, že se hlavní herečce zbláznilo obličejové svalstvo a je to prostě tak! Katee Sackhoff se tady v obličeji skoro ve všech záběrech pitvoří, že je to až nesnesitelné... A když má nějaký srdce rvoucí monolog, tak na to se téměř nedá dívat! Přehrává tak, že je to až nepříjemné... A zbytek osazenstva na tom herecky není o moc lépe... Top posádka, která má spasit svět, je složená z cca 25-letých narušených lidí, bez výcviku a disciplíny! Logiku to nemá absolutně žádnou a ty výlety do minulosti a představ některých, byly k příběhu úplně zbytečné a děsně otravné... A ten náladový počítač to byla taky pecka... Původní nápad nebyl špatný, ale výsledek je doslova strašný! ()