Starodávný vir začne proměňovat lidi v upíry, a tak se doktor musí utkat se svým nejlepším přítelem. (Netflix)

jemiplano

Na televizny serial po opici alebo len tak po lobotomii je to pozeratelne, no netreba sa prilis zamyslat. Lacne efekty a herci posobia komicky ale silno dufam ze tvorcovia nemali velke naroky na vyslednu kvalitu. Ak ano, mali by prestat pozerat slovenske televizne stanice. ()

kosacOne

Upíří deníky jsem neviděl, takže z toho nemam komplex. Dal jsem to na jeden zátah, fakt bavilo. Ten pocit, když vám někdo hází neustále klacky pod nohy je super. Doufám, že to nebudou zbytečně moc natahovat, ještě jednu max dvě série bych to viděl.. těším se. ()

dragonfire

Achjo, ale zrovna tohle mě fakt dost mrzí. Po tak slibném traileru jsem si říkal, že tohle bude po The Walking Dead příjemná změna. Zombíci měli svoji éru, teď jsou na řadě upíři, kteří se vůbec nepodobají těm z Upířích deníků, což pro mě byl další velice slibný fakt. No, tak první dva díly jsem to hltal, ale najednou, jako by se vytratilo to prvotní nadšení a jeden díl jsem měl rozkoukaný klidně tři dny. Scény byly hrozně dlouhé, nudné, až místy i zbytečné. Herecké výkony, jako samostatnou kategorii, mohu ohodnotit maximálně třemi hvězdami. Na druhou stranu, klobouk dolů pro Iana, jako vždy. Poslední 3-4 epizody se kvalitou rovnaly akčnímu traileru, avšak nijak značné stopy to ve mně nezanechalo. Jsem spíš rád, že to skončilo a sledování druhé série budu rozmýšlet dlouho dopředu. Jedna hvězda Ianovi, druhá samotnému námětu a třetí za originalitu. ()

Naby

Snaha byla, ale proste je to snůžka amerického blábolu, kde jde především o politiku a nebo nesmyslnou krvárnu. Velmi podprůměrný a zcela předvídavý děj. K doporučení to není ani pro fandy scifi. Celkem 2* ()

Teri123

Myšlenka tady byla dobrá ale zpracování až tak ne. Viděla jsem jenom první 3 díly, takže nevím, jestli se to potom třeba nerozjelo ale podle komentářů tady, to vypadá že ani ne. Ian se mi tady vůbec nehodí, nevím jestli to je tím, že nehraje upíra ale jeho styl hraní mi tu nesedne. Příběh byl celkem zajímavý, je to zase trošku jinak pojato než třeba upíří deníky ale jeho zpracování je nuda. Není tu moc akce, je vám jedno jestli někdo umře, protože k postavám nechováte žádné sympatie a moc vás nezajímá jak to bude pokračovat. Myšlenka a nápad dobrý ale zpracování ne. ()

Kosik8

Nevím no.. Jako milovník "Zombie" na jakýkoliv způsob, sem opravdu zklamán.. Příběh by možná ani nebyl tak špatný ale prostě to herecké obsazení, ta kvalita hraní a možná i zachycení na kameru pro mě byla opravdu špatná.. Jako jednorázová možnost zabití času OK ale znovu už ne, hlavně ať není další série. A proč 3 hvězdy? asi jen proto, že prostě fakt mám rád tento žánr a nechci jít níž ale reálně asi si myslím tak 2-2,5* max.. ()

FisakCZ

Začal jsem koukat úplně náhodně. A nelituji. Je potřeba si říct, ze na takové téma, jaké to má, měli opravdu málo peněz. Herecké výkony jsou místy docela na hraně. Ale příběh je dobrý. Dá se na to koukat. Někdy nemusíte dávat pozor a víte co přijde. Ale zaslouží si to ty hvězdy. Bavilo mě to a atmosféru hororu to má určitě taky. ()

Matrix44 odpad!

Tupý scenár, katastrofálne dialógy, a príšerné herecké výkony, ktorým kraľuje Ian Somerhalder, ktorého by vypískali aj na koncoročnom vystúpení v materskej škôlke. ()

Wercing

Začátek byl celkem zajímavý (1. a 2. díl). Námět je super - konečně se nejedná o klasické zombie, ale o upíry. Přiznám se, že v Upířích denících se mi jejich vzezření líbilo více, ale nevadí. Další díly mě úplně nenadchly, až tedy na pár scén, ale poslední díl, resp. posledních 5 minut....hmmm, tuším, že 2. série by mohla být o dost zajímavější, akčnější a rozhodně bych jí dala šanci. Za nápad, posledních pár minut a za Iana (který je prostě k sežrání) ***. ()

Prosinec na Netflixu

Prosinec na Netflixu

02.12.2019

Ano, je to tak, Vánoce už jsou za rohem. Ale nebojte, tady vás za nenakoupené dárky, vážné projevy agrese při zaslechnutí melodie k All I Want For Christmas, ani obecné pohrdání všemi, kdo si už na… (viac)