Iggy

Oliver se má oženit s dcerou Jamese Finlaysona a stát se tak naftovým magnátem. Jeho životní rádce a učitel Stan, který mu pomohl vyšvihnout se z pouhého liftboye až na vrchol, mu dá jako svatební dar puzzle skládačku. Aby ji spolu mohli hrát, až bude Hardy pod pantoflem a nebudou moci chodit tolik ven. Skládačka je ale oba pohltí a postupně se k nim přidá taxikář, který je má odvézt na svatbu, polda, který mu přinesl pokutu, Hardyho sluha i pošťák s telegramem. Nestihnou svatbu a vše přijede vyřešit zuřivý Finlayson. Chce oba odvést na svatbu, ale policista je zadrží a nikoho nepustí, dokud se nenajde poslední chybějící dílek skládačky. Dojde k i na L + H tvrdé rvačce, která skončí zatýkáním. Pouze Stan s Oliverem se schovali. Z rádia se dozví, že Hardyho chomoutová společnost zkrachovala a on tak přišel o milionové zisky. Stan nechá Olivera radši samotného s jeho myšlenkami, ale ještě na odchodu začne znovu skládat rozbitou skládačku. Oliver ho vyhodí, ale je po svatbě a oba nešikové jsou zase chudí svobodní mládenci. ()

Pitryx

Hm, tak já jsem se zasmál asi jen na začátku a pak už skoro nic. Nějak mi tam chyběl klasické gagy. Skládání bylo spíše otravné. Toto se tedy nepovedlo. ()

PetraMishka

Kdo jednou skládal puzzle, plně pochopí, že prostě odejít nelze, protože se vždycky najde další kostička. Mělo to jemný humor, žádné velké pády nebo boje, ale bylo to moc pěkné. ()