John Walker sa nechal uniesť a svojím činom značne skomplikoval život sebe i Samovi s Buckym. Všetka ich snaha o urovnanie záležitostí po dobrom sa zdá stratená. Obaja navyše majú mnoho vecí, ktoré musia vyriešiť. A zatiaľ sa Karli, len upevnená v názore, že svet je nutné zmeniť, chystá na záverečné zúčtovanie... (ČSFD)

tomik99

Tenhle díl měl hloubku, jak ostatně tvůrci před seriálem slibovali. Dostali jsme se opět Samovi, Walkerovi a Buckymu pěkně pod kůži. Pomalejší tempo mi vůbec nevadilo, naopak na prokreslení postav bylo nevyhnutelné a důležité. I když akce bylo méně (kromě parádního začátku), nenudil jsem se ani jednou. Za mě možná zatím jedna z nejlepších epizod. Konečně jsme totiž neklouzali po povrchu, ale ponořili se do toho hluboko. Jen mě malinko štve, jak se Marvel snaží být stále čím dál více společensky odpovědný a plete sem politiku... ()

Frca

Pěkná bitka hned na začátku. :D S Walkerem to bude horší a horší a zdá se, že se objevila nová postava, jejíž jméno jsem již někde slyšel, ale přesto jsem si ti musel vygooglit. Jaksi neočekávám, že by byla TOU POSTAVOU, nějak její backstory asi upraví, ale je rozhodně bad news. Co se týče Zema... mám pocit že ještě sehraje roli. A asi mu v tom pomůže jeden nám všem známý anatagonista. (Aspoň mám ten pocit.) Jinak tam není až tak moc akce, spíš je to taková odpočinková(aspoň trochu) epizoda předtím, než se vše nějak podělá v poslední episodě a naši dva Avengeři budou muset zasáhnout. A úplně nakonec... Tohle už Walker hodně přehnal. ()

Nevka

Velký návrat ke schématu první epizody, kterou jsem si náramně užil. Škoda Walkerova slabého build-upu v prvních třech epizodách, protože v posledních dvou je docela pochopitelný. Celá linka s revolucionáři je celkem o ničem (ani ne tak vyzněním jako spíše tím, jak je napsaná), ale jinak jsem se bavil. Tam, kde budou mnozí nadávat na nudu, tam já byl spokojený. Pokud jde o chemii Buckyho a Sama, funguje nejlépe v civilní rovině, a tady jsme si interakce mezi nimi užili náramně. Tréninková sekvence ke konci epizody byla sice klasickým super hrdinským patosem, ale ve finále, proč ne. Ostatně, celá podstata existence Kapitána Ameriky je tímto patosem dost příznačná. ()

oveckaoa

Bohužel momentálně nejslabší díl ze série. Po cca 10 minutách kdy bojuje Falcon Winter Soldier a Walker se to vyšťaví a dostaneme jen rasistické hovna typu Kapitán Amerika nemůže být černý jelikož vláda Usa to nedovolí a i kdyby byl tak nikdo normální by tu pozici nevzal. Zema zde odvezou do raftu a nic už nepředvede a scény s Walkerem u soudu co mohly mít potenciál jsou zbytečně zkrácené. 2 hvězdy za Batllestarovu rodinu a jedna za dárek od Wakanďanů , i když nevíme co to je (asi nové křídla tipuji). Jinak je tam potitulková scéna. ()

Hellierer

Velké špatné. Rozhodně nemám problém, když se jenom povídá, ale musí se povídat o něčem, co mě zajímá. Přitom první epizoda mě bavila, ale tady to díky větší stopáží a ještě větší sterilnosti prostě nebere. Walker je špatně napsaná postava (přitom má potenciál), Zema nám odstřihli a ústřední duo zase tak zajímavé není, aby bylo schopné utáhnout 50 minut dialogů. No a ta rasová linka je zde vyloženě zbytečná. ()

• První věta Valentiny Allegry de Fontaine (Julia Louis-Dreyfus) je: „Well, these boots are not made for walkin',“ což odkazuje na píseň Nancy Sinatry „These Boots Are Made for Walkin'“. (Kubaaa97)
  • Název epizody odkazuje na komiksovou sérii „Truth: Red, White & Black“, která se zaměřuje na Isaiaha Bradleyho. (Kubaaa97)
  • John Walker (Wyatt Russell) je postaven před soud, aby se zodpovídal za své zločiny jako Captain America, stejně jako v komiksech. (Kubaaa97)