Sam s Buckym vyrážajú zastaviť Karli Morgenthau. Tá aj so svojimi nasledovníkmi plánuje únos účastníkov konferencie GRC. No Falcon a Winter Soldier netušia, že nie sú jediní, ktorí sa chystajú zastaviť ju. A netušia ani to, ako ďaleko bude ochotná zájsť... (ČSFD)

Remivsremi

Flag Smashers vyzněli v seriálu jako banda dětiček, která se omyl dostala k superseru a nic s tím pořádně neudělala, páč neměli ani výcvik ani pořádný zápal. Akce ve finále mě dost štvala. Kamera doslova nalepena na hercích se střihem snažící se vyvolat epileptický záchvat. Proslov Sama k senátorům vyzněl při nejlepším dětinsky. Nejzajímavěji pak ze všeho vyjde Sharon. Udělají z ní antihrdinku, která za větším dobrem půjde přes mrtvoly nebo plnou záporačku, které jde především o vlastní prospěch? Seriál ve výsledku nepřinesl nic zásadního. Season 1 - 50% ()

Milano33

Nič prevratné, finále bolo dosť predvídateľné. Pri akčných pasážach som síce pociťoval napätie, ale mohli byť aj tak spracované omnoho lepšie. S preplácanou akciou nastal rovnaký problém, ako to bolo práve pri finále WandaVision. Avšak narozdiel od WandaVision, seriálu TFATWS sa ani zďaleka nepodarilo v divákovi vyvolať také silné emócie. Tak aspoň vyústenie Buckyho príbehového oblúku sa k tomu podarilo ako tak priblížiť. Asi najdôležitejším eventom tejto epizódy bolo predstavenie nového Captaina Americu, ktorým sa stal Sam. Nemôžem povedať, že by ma vyslovene bavil, ale ani nijak zvlášť ma neurazil. Dalo sa to celkom čakať. Každopádne, jeho politická reč bola naozaj strašná. Čo sa týka zvyšku postáv, Walker sa u mňa konečne vykúpil a Sharon sa nám krásne vyfarbila. Akože náznaky tu boli, kvôli ktorým som ju už dlhšie podozrieval. ()

BROKEN_

Dobré finále kde máme v prvních 20 minutách akci...... a ta je hodně povedená. Sice samotný souboje nejsou nějak skvělý, ale byla zábava to sledovat a byl jsem i celkem v napětí jak to dopadne. Povedené finále, které zakončuje dějové linky a připravuje půdu pro pokračování. Které bych si s radostí dal, jelikož chemii mezi Falconem..... ehmmm chtěl jsem říct Captainem Americou a Buckym náramně užil. I přesto zatím žádný MCU seriál nedosahuje kvalit těch od Netflixu - Daredevil a Punisher jsou pořád jinde, a celkem pochybuji, že se k nim někdy přiblíží, poněvadž Marvel si to kazí humorem a digitálními efekty, i když musím uznat, že akci s Falconem ve vzduchu byla dobře zpracovaná. Jo..... a to s tou Sharon se mi vůbec nelíbí, já myslel, že je Ta dobrá. :-( ()

Lenka.Vilka

Přesně, jak jsem očekávala. Akce v první polovině, zbytek klidnější dořešení. Nahození něčeho, co bude do příště. Což je otázka jiná: bude to dál do filmů nebo do potenciálního pokračování? Dokážu si to klidně představit jako už samostatný příběh, kdyby se oba hlavní hrdinové mezitim ukázali v jiných filmech, ať divák ví, co se kam posunulo. Potom by mi ani nevadilo, že by bylo pokračování třeba i později.Což je i narážka na dokonalou potitulkovou scénu, kde jsem litovala, že jsem jí viděla :D nebudu lhát, jsem za tenhle seriál moc ráda. Byl důležitý v rámci postupu. Ale pokud se všechno naznačené ještě víc rozebere, bylo by to super. ()

LachtanShows

Já půjdu s davem a dám světu najevo, že touhle formou u Marvelu cesta nevede. Na seriálové rozšíření pro všechny vedlejší postavy jsem se těšil, ono se ale v prozatím obou ukázkách opravdu prd dělo a pro diváka, který je zhýčkaný kulervoucími filmovými marvelovkami, tohle silně nestačí. To fakticky budu raději za tu oznámenou čtyřku do Capovy filmové série než za druhou řadu tohoto seroše. ()

• V závěrečných titulcích se objeví Bryan Brendle, John Briddell, Rebecca Lines a Vince Pisani, ačkoliv v této epizodě nehráli. (Kubaaa97)
  • Opakování věty: „I'm back,“ („Jsem zpátky“) Johnem Walkerem (Wyatt Russell) přímo odkazuje na titulní stranu „Captain America #354“, kde se poprvé objevil jako U.S. Agent. (Kubaaa97)