S cieľom zapadnúť vystúpia Wanda a Vision na miestnej talentovej šou ako kúzelník a jeho asistentka. (Disney+)

MiniMinion

O něco zajímavější než úvodní díl. Vizuálně je to super, kulisy dodávají ten správný dobový dojem, kamera také věrná starým sitcomům (ovšem občas tam přimíchá moderní záběry, hlavně když k Wandě promlouvá rádio - Jess Hall odvádí práci na jedničku, palec nahoru), vtipy se daří, mrazí to ve správných momentech, postavy jsou zajímavé, a easter eggů plno. Někomu by se mohlo zdát, že děj postupuje pomalu, ale věřím, že v celkovém obrázku vše bude tak, jak má. Zatím velice solidní a ambiciózní práce. ()

Milano33

Aj pokračovanie je podobne ladené do komediálneho štýlu. Táto epizóda bola neskutočne zábavná a riadne nahláškovaná. Kúzelnícke predstavenie, ktoré nám predviedli Wanda a Vision, poťažmo Glamour a Illusion, bolo naprosto k popukaniu a plné božích hlášok. Toto proste nemalo chybu. Pomaly, ale isto sa nám začína odkrývať aj skutočná realita. Páči sa mi ten cit pre detail, presnejšie to, ako sa postupne začínajú objavovať v čiernobielom svete farebné prvky. Vznikne nám naozaj krásny kontrast vyvolaný touto paletou farieb. A na samotnom konci nám svet nádherne ožíva, pretože všetko navôkol nabralo na pestrých farbách. A tiež sa ukázalo, že Scarlet Witch je nečakane tehotná. Osobne ma potešilo spatriť medzi hereckým ansámbelom Emmu Caulfield, vskutku príjemne prekvapenie. ()

Frca

Už se těším, až to bude trochu šílenější. Teprve druhý díl a mě už ten sitcom materiál trochu leze na nervy, jako třeba schůzky se sousedy. Na druhou stranu hodně pobavily "hodinky nepřátel", docela fajn easter egg .Kdyby se dostali i do tohoto seriálu bylo by to fajn. Tuhle dějovou linku bych si nechal líbit Ale bude to asi jen takové pomrknutí. :D A jsem rád, že se nám to na konci doslova vybarvilo. ()

Derek

nijako extra ma to nezaujalo, prve dve casti su v podstate americky sitcom z rokov 60tych (ala bewitched) s par momentmi ktore daju vediet ze sa nachadzame v marvelackom svete. uvidim ci to dopozeram az po 3. casti, lebo zatial to bolo len same naznacovanie co nas caka. len dufam ze serial nebude len v podstate predpriprava na dalsi marvelacky film v kinach, ktory bude potrebny aby clovek pochopil co sa vo filme bude diat. snad sa mylim... ()

Nevka

V tomto komentáři budu mírně toxický, tak na to předem upozorňuji ty, kteří na to nejsou u mě zvyklí. Protože tohle je přesně důvod, proč Marvel nechce riskovat. Natočí v rámci žánru originální sérii a banda popkornových fanoušků by pomalu vyrazila do ulic s transparenty, co si to ti bídáci dovolili. Chápu, že tohle nesedne každému, protože styl padesátkových sitcomů je opravdu hodně vyhraněný - jednoduše je nemusí každý. Ale mluvit o tom, že fanoušek marvelovek musí být zklamaný je dost mimo mísu. Zvláště podivné mi pak přijde, když někdo napíše, že jako parodie to funguje dobře. Je tím pádem jasné, že daný člověk pochopil koncept celé série (tedy onu parodii), ale stejně bude nadávat, protože tohle si tvůrci přece nemohou dovolit! Ale budiž. Pokud chceme, aby celé MCU skončilo jako vesmír do nekonečna produkovaných generických filmů a seriálů, pak s radostí do toho. Nadávejme tvůrcům za to, že je WandaVision jiná... Abyste mě však nepochopili špatně. Beru názory těch, kterým se to nelíbí, protože jim nesedne humor, styl nebo obsazení. Jen nehodlám poslouchat křiklouny, kteří hřmotně kritizují projekt jen proto, že to prostě nezapadá do klasické škatulky. Za mě je to počin svou odlišností až neskutečný. Tento mírně nevkusný a staromódní styl humoru mi nehorázně sedí a já se bavil. Jsou tam mírné nedostatky, ale oba úvodní díly jsou objektivně na 4,5 hvězdičky. Proto dávám dílčí čtyři (první) a pět (druhé). Pětku dávám tady především proto, že kouzelnické představení bylo naprosto dokonalé. Zatím si to celé neskutečně užívám! ()

• Když se Vision (Paul Bettany) připravuje do práce, můžeme vidět helmu Grim Reapera – nepřítel Visiona a Scarlet Witch v komiksech. (Kubaaa97)
  • Vrtulník na dálkové ovládání, který Wanda (Elizabeth Olsen) najde v křoví, odpovídá období 50. a 60. let. Jedná se o vrtulník Sikorsky H-19, který byl v americké armádě používán od roku 1950 a stal se známým především díky používání během korejské války. (Kubaaa97)
  • Hodinky, na které v epizodě běží reklama, nesou název Strücker, stejně jako záporná postava Barona Struckera, jednoho z vůdců HYDRY, jejíž logo se taktéž na hodinkách objeví. (NiWi)