Pět let po událostech od osudného mostu. Rick se snaží přežívat v nové komunitě v novém městě pod vládou Osvobozené republiky. Přese všechno mu vlévá krev do žil naděje, že jeho rodina tam venku někde stále žije. Proto se pokusí o útěk. (Varan)

Hercalek

Rick je pro mě moc důležitá postava. Ikdyž toho podělal víc než kdo jiný, tak to byl vždycky Ten Rick Grimes! A teď zpátky! Po dlouhém úmorném čekání máme zase zpátky Ricka. Kamera, střih a hudba - yes. CRM je nové prostředí a líbí se mi (lehce mi to teda připomíná město z Last of Us od FEDRY). Rick je zpátky. Thorne mi je teda příšerně nepříjemná a její přízvuk tomu moc nepomáhá. Rick se pořád snaží pomáhat lidem a pořád je to hrdina. Potřebuju další díly, ano. ()

Saroman

Walking dead pokračuje s obsazováním otravně nesympatických herců a snaží se neúspěšně recyklovat něco co mělo skončit už dávno, ždímáním posledního charisma Walking dead návratem Ricka Grimese. První epizoda nepřesvědčila že The Ones who live bude revolučně lepší než několik doposud zpackaných sérií. //30% ()

ArgeeMan

Absolutně nejvíc mě dostal Okafor. Neskutečně zahranej part. Rick dělá ze zoufalosti svého nuceného zajetí šílený a někdy nelogický rozhodnutí. Ale ve výsledku se v dané situaci, ve které se nachází dají pochopit a vlastně mají i smysl. Michonne je opět sexy. To si nemůžu odpustit. Mám pro černošky slabost :D To, co se odehraje ke konci? Jsem nečekal ani z milionu možností. O perfektním zpracování vizuálu a hereckých výkonech není třeba mluvit. Skvělá práce! Za mě naprosto excelentní start a vrácení se, k původ. originálnímu pojetí TWD. ()

Dundee224

Vše co jsem si představoval od seriálu s Rickem, čekání se vyplatilo a doufám že i ostatní díly budou takhle nabité a kvalitní. Objektivně je to 8/10, pokud to budu brát jako seriál kde navíc hodnocení zvedá Rick je to jasných 10/10 ()

0liverT3kel

Tomuto sa hovorí nárez! Rick Grimes je späť v jeho plnej sile aby čelil výzvam ktoré nedokáže prekonať len tak hocikto. Všetky moje očakávania od seriálu sa vyplnili a niet sa čomu čudovať, pevne verím, že aj ostatné epizódy nám prinesú takúto kvalitu. ()

chxr

[SPOILER] Nevím, není to špatné a celkem jsem se i bavil ale někdy jsem čekal více. Celý díl je super ale je napuštěn tak strašně random momentama. Jako v prvních 10 minutách téměř bez kontextu si Rick usekne ruku xd. A to setkání... jako wtf, Michonne na random sestřelí vrtulník s Rickem, zabije toho hlavního, pak bez mrknutí očka zabije všechny jeho kolegy ale u Ricka zázračně zaváhá. 7/10 ()