Bratva
Rusko,
2005, 46 min
Hrajú
Jurij Tarasov
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Kuchyňa (2012) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Vladimir Bogdanov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Michail Vasserbaum
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Specnaz (2002) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežnev (2005) (seriál)
Sergej Ruskin
Poľsko
Najlepšie seriály:
Idiot (2003) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Michail Trjasorukov
Najlepšie seriály:
Specnaz (2002) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežnev (2005) (seriál)
Igor Golovin
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Katarína Veľká (2014) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Oxana Bazilevič
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Sparta (2016) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežnev (2005) (seriál)
Irina Osnovina
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Idiot (2003) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Michail Guro
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Metod (2015) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Sergej Umanov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Trockij (2017) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Gennadij Smirnov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Anatolij Petrov
Najlepšie seriály:
Specnaz (2002) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Igor Grigorjev
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Vladimir Kosmidajlo
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Sergej Losev
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežnev (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)