Mizerná jízda

Komedie postavená na drsných, nečekaných fórech, které dva nejlepší kámoši po cestě do New Yorku zkoušejí na náhodné kolemjdoucí – a všechno natáčejí skrytou kamerou. (Netflix)

PROCESOR

Je to nechutný, trapný. Nemá to žádný děj, je to plný scének, které, ale nejsou vtipné, spíše naopak. Nemám rád filmy, kde jsou schválně ukázány zvratky a hovna, a to ve větším než menším množství a považuje se to za bůhví jak vtipné. Ta skrytá kamera a rádoby autentický reakce, byly nahraný, to pozná každý malý dítě. ()

herr_carter

Jackass na druhou, aneb než tam dojedem, musíme se posrat, pochcat, poblejt a ideálně bychom se měli nechat opíchat divokým zvířetem, třeba gorilou. Sledoval jsem to asi na 60 %, cca 3x jsem vyprskl smíchy, asi 35 minut jsem nevěřícně kroutil hlavou. No...Nemít ráno problém s dospáním, tenhle film mě jistojistě minul...........................moje hodnocení = 3,5 z 10. ()

BOURQUE

„Komedie postavená na drsných, nečekaných fórech... – a všechno natáčejí skrytou kamerou“ – citát od Netflixu (prezentovaný na ČSFD) k filmu Bad Trip. Problém je v tom, že tie „fóry“ sú pod úrovňou (napr. scéna v Zoo), medzi ktoré patrí aj záverečná scéna s wtf maskami. Eric André ako herec (a čiastočne scenárista) so svojím kamarátom Lil Rel Howery chcú šokovať – to sa im podarí, ale nie v pozitívnom zmyslu slova. Infantilný road movie s plochým príbehom. Trápna a zbytočná záležitosť, ktorú môžete vynechať bez akýchkoľvek problémov. Osobné hodnotenie: 55% (*) ()

Mr.Ward

Jako je to hrozná blbost, ale strašně vtipná blbost. Takovej ten typ komedie, který jsem během 00’s sledoval a smál se jak blbec (jako příklad - Někdo rád blond) 😅 Stupidní, úchylný, fekální, a dost trapný humor. Jo, ale sedlo mi to 🤣 Není to totiž film, je to sbírka pranků ve stylu skryté kamery, kterou provází nějaký ten příběh. Konceptem něco jako Borat. Velkou chybu vidím v tom, že kdo si o tom něco nezjistí předem, tak mu to přijde jako totální shit. Na začátku teda tvůrci měli hodit karty na stůl a vysvětlit o co půjde - že ve středu dění jsou čtyři herci, kteří jsou zasazení do reálného života a těmi svými eskapádami se snaží šokovat reálný lidi, kteří nic netuší. Jako odreagovačka na vypnutí ideální. Cukání koutků až smích - zaručeno 😁 ()

Malarkey

Pane jo! Tohle bylo sakra hustý! Film je vlastně vědomý amatérismus, kde hlavní tvůrci vymysleli kostru jednoduchého příběhu a tu situují formou skryté kamery do veřejného prostředí a situací, kde jsem teda místy doslova zíral. Něco na způsob Borata, ale akčnější. Tohle může vzniknout fakt jen v Americe. :-) ()

• Scény v kavárně a v autobuse v New Yorku jsou jedinými scénami v celém filmu, kde nikdo není cenzurován. (MTHRFCKR)