O život

• USA Point Blank

Když je Paulova těhotná žena unesena, Paul (Anthony Mackie) musí z nemocnice zachránit nájemného zabijáka Abea (Frank Grillo). Abe má u sebe důkaz proti zkorumpovaným policistům, kteří na něj chtěli hodit vraždu. Oba muži spolu začnou nedobrovolně spolupracovat, aby odhalili skutečného vraha a zachránili Paulovu ženu. (mokki5)

vinducha

Asi tak 73x viděné jinde , přesto sem se pobavil skvěle , protože sem zjistil , že poslední dobou mě prostě Frank s těmi svými drsňáky baví . Béčko jak vyšité , přesto a nebo právě proto jízda ,  jak jí mají gaučový mazlíci rádi. ()

charles3

Vcelku průměrné, ale zručně natočené béčko, jenž je americkým remakem mně dosud neznámého (ale o dvě třídy lépe hodnoceného) francouzského originálu. Navíc od mně dosud neznámého režiséra a s mně dosud neznámými herci. Dobrá kamera, ale místy divný střih, znesnadňující orientaci v akčních scénách. Soundrack jak z osmdesátkových kriminálek. V podstatě poněkud nesourodý mix policejního thrilleru a buddy komedie, kde navíc s postupem děje přestává být zřejmé, kdo je zde vlastně hlavním hrdinou. ()