Jaroslav Dušek uvádí původní neobvyklý televizní multimagazín.
Epizody:
1.Drobný újezd
2.Náhrada ztraceného času
3.Hrdina
4.Halušky v hospodě "U podivína"
5.Vláček dokoláček
6.Nalezený klíč (Česká televize)

lake-lake

nevím, jestli je to jen můj problém, ale nedaří se mi (i díky značně chabé a výběrové paměti) zpětně rozlišit, kam všechny ty scénky o pár měsíců a let po shlédnutí zařadit. pamatuji geniální scénku, kdy se zraněnému podnikateli (naboural ve svém mercedesu) dostalo nadstandardní péče v podobě hromadné divácké televizní seance za účelem dodání uzdravující energie (médium Dušek). namísto uzdravení z nepříliš vážných zranění pán nakonec zemřel :) ()

Rimsy

Až patologicky zvrhlá pitomost, které ale nemůžu neudělit maximální hodnocení, protože kromě místy dokonalých frků a neustále dokonalého Duška je to tak raritní a odvážný počin, že nikdy předtím a snad ani potom si u nás nikdo na nic podobného netroufl a pravda, tenkrát při prvním a pravděpodobně i jediném vysílání to s Červeným trpaslíkem tvořilo smrtící kombinaci! ()

Bakllazaan

Vyděl jsem jen pár dílů, to se přiznám. Ale přeci jenom to ve mně zanechalo dost hluboké stopy:) Psaudo šamanská moudrost v podání velmi netradičních symbolik....krása. To může vzniknout jen u nás a jen pod taktovkou pana Duška. ()

Honzíno

Mám pocit, že to mělo celkem potenciál stát se kultovní věcí. Bohužel. Místy geniální fóry střídala občasná plytkost, i když povětšinu jsem se královsky bavil a též nelze Jaroslavu Duškovi upřít mimořádné komediálně-psychedelické nadání. Bylo to opravdu psychopeklo a takový styl humoru můžu, ale zdálo se to trochu nedotažené... Po trpaslíkovi to býval solidní dojezd.. Je to mezi čtyřmi a třemi, takových hezkých 70 %. A nejmenuje se to náhodou Dokoláč? ()

vitekpe

Dokonalost na poli tv tvorby CT. Neznam nic takoveho predtim ani potom...skoda, ze Dusek tak nejak zmizel, a asi nic podobneho uz neuvidime. ()

Mykhaluu

Ne každý koláč je k jídlu! Ne každý pořad je pro každého! Pro mě a známé z tehdejší doby to byl docela vypečený koláček, který místy šokoval, místy se drobil... Každopádně mám na VHS nahráno až od druhého dílu!!!! V paměti uvízl nejvíce díl s magicko - neurotickým výletem do lesa s páně Duškovým mlžným přeludem a přerodem "Haluško v hospodě u Podivína": "Jo takle!?! Vy buzny vověšený Ty já ti natáhnu...!" :) :D :) A v podstatě Dokoláč šokuje pořád, i svým téměř zmizením... :( ()

bernau84

Proč proboha v pátek večer dávaj kejdy jako TV bonsaj a neopakujou tohle? je to odvaz! nikdy nevíte proč se stane to co se stane a vlastně ani nepochopíte co se stalo... díky bohu to mám na VHS jenom to najít... ()