Konečně jsou zase tady... Tom a Jerry, nerozluční kumpáni, kteří se navzájem nenechají vydechnout. A protože jejich předchůdcům je už přes padesát let, přicházejí v nové podobě ještě hravější, rychlejší a vykutálenější. Tom a Jerry Kids se svými kamarády se představují... (duklak2)

SheenaStaley odpad!

Z tohto mi neostalo nič viac len trauma. Pamätám sa ako nám v školke a niekedy aj v škole povedali že nam pustia Toma a Jerryho a nakoniec sa z toho vždy vyklulo toto.... ne... nechcem... fuj :D ()

Paity

Tom a Jerry se vrátili do dětských let, aby se zlobili navzájem a také aby zlobili všechny okolo. Nemá to ale tu původní šťávu a tak dávám hvězdičku spíše z nostalgie. ()

orkadimenza

Jako dítě jsem neviděl rozdíl, moc nechápu ten propastný rozdíl 47%. Nyní vidím jen komerční rozdíl a taky trochu v animaci, ale víc než jednu hvězdičku za to strhávat nebudu. ()

Marius_ss

Ak by som to mal porovnavat z legendarnym staršim bratom, tak to samozrejme neprejde. No ja som sa na tento serial ako maly cez viekndy vždy velmi tešil, a ta zvučka bola chytlava ;) ()

donnie22

4 hviezdy.Aj za skvelý slovenský dabing študia DIMAS z roku 1994 ktorý bol na videokazetách od Intersonicu.V slovenskom zneni sa mi najviac pačil vynikajuci Ján Kroner ako McWolf.Ale aj ostatné postavičky mali dobré hlasy.V detstve som videl všetky videokazety s týmto seriálom.A neni to také zlé.Najviac sa mi pačili epizody kde bol Droopy zo svojim synom a vyborné boli aj tie kde bol Spyke a Tyke.A dodnes si pametam spev Jerryho bratranca Antonia :-D Takže 70% aj z nostalgie. ()

helloween93

Ačkoliv je starý Tom a Jerry mnohem lepší, tohle se mi jako malému líbilo. Vždycky to dávali na Cartoon Network a já jsem se na to vždy velice těšil. Dnes už by mi to zas až tolik nevzalo. Z nostalgie přidávám třetí hvězdu. ()

-soch-

Na príbehy Toma a Jerryho si spomínam veľmi dobre. Táto 39. dielna séria mala troška inú animáciu ako ostatné série o T&J a páčila sa mi pestrosť postáv - napríklad taký Droopy (snáď som to napísal dobre :-)) V slovenskom, ktorý nebol v tomto "tomadžeriovskom" prípade až tak nevyužitý hrali: PETER KRAJČOVIČ, MARTA ŽUCHOVÁ (žiaľ, táto vynikajúca bábkoherečka zomrela koncom novembra v roku 2009, JÁN TRÉGER a iní Réžia slovenských dialógov: JULIANA ĎURIŠOVÁ ()

avril4234 odpad!

Klasických Toma a Jerryho som kedysi milovala, ale toto je ešte oveľa horšie. Animácia nieje najhoršia, ale príbehy sú o ničom. Klasický Tom a Jerry je oveľa lepší. ()

qVitek odpad!

Autoři tohoto animovaného proudu hoven si z nás dělají srandu,že? Nemyslí to vážně, že ne? Jestli ano, tak se bojím, že je v dětství někdo zneužíval. ()

LadyPig

Sice to s původním Tomem a Jerrym nemá co dělat, ale pobaví to taky :) Ale už je to spíše pro děti no...Klasický pobaví i dospělé. ()

Gadamf odpad!

Kvalitatívne to vlastne nie je až také zlé (na odpad!), ale keď si uvedomím, akí nechutní a zlí ľudia mohli toto dopustiť, nemôžem inak. ()

Tom a Jerry nabírají obsazení

Tom a Jerry nabírají obsazení

28.04.2019

Animovaný a zároveň hraný remake Toma a Jerryho začíná obsazovat důležité role. V té hlavní se nakonec objeví herečka Chloë Grace Moretz (Kick-Ass), která ztvární postavu Kayly – zaměstnankyni… (viac)