Keď si zdravotná sestrička stiahne aplikáciu, ktorá sľubuje, že jej prezradí presný dátum a čas vlastnej smrti, dozvie sa, že má pred sebou posledné 3 dni života. Hodiny začnú neúprosne odpočítavať zostávajúce minúty a sekundy a ju začne prenasledovať záhadná postava. Dokáže nájsť spôsob, ako oklamať nebezpečnú aplikáciu a zachrániť si život? (Forum Film SK)

Tom10000

Velice poučný film, znázorňující dnešní nebezpečnou dobu sociálních sítí a aplikací na telefonech. Stačí se pouze nechat zlákat myšlenkou vědění o své vlastní smrti, tj. kdy nastane, nainstalovat si aplikaci a začnou se dít věci. Hlavní hrdinkou je nemocniční sestra, která žije jako každý jiný. Má sestru, jež si vede domů kluky, a také dost práce. Jednou se nechá zlákat, a aplikaci Coundown si nainstaluje. Brzy zjišťuje, že jednomu z jejích kolegů, jenž má operovat, zbývá již jen pár hodin. Jí samotné zbývají pouze dva dny, a když zjistí, že se aplikace nemýlila, a kolega tragicky zemřel, začne se doopravdy bát. K tomu všemu spatřuje divné bytosti, její sestře také zbývá málo času a nikdo jí nevěří. Kromě jednoho kluka a divného kněze. (SPOILER: A i když temné bytosti porazí, aplikace si poradí). 85 procent, celkem zajímavé. Pěkná hlavní herečka Elizabeth Lail a hrdinčina sestra, herečka Anne Winters. Doporučuji! ()

Feacher

Co se týče hororů, tak jsem hodně nenáročný divák, takže naprosto respektuju nízké hodnocení všech ostatních. Co mi trochu vadí u některých filmů, je moc dlouhý úvod, ale zde je k vidění úplně opačný extrém, tedy absolutně žádný úvod a rovnou se jde k jádru již v první scéně. To dle mého taktéž není ideální řešení, ale nakonec proč ne u takového snímku. Dále - ano, vše co je ve filmu, tak už jsem někde viděl - od začátku do konce žádné překvapení a je to směs již vymyšlených věcí. Nicméně zabavilo mě to na celou dobu, co se týče tématu "mobilní prostřední ve filmu", tak to se mi obecně dost líbí a obsazení bylo velmi příjemné. Není to žádný světoborný film, který u mě na první zhlédnutí vystačí na 4*. Podruhé, když vím, že žádné překvapení čekat nemám, by to bylo ale nižší! ()

Vildopyroman

Každý nejak začína a ja nie som výnimkou. Už odmalička ma to tiahlo k hororovému žánru, ale budem úprimný strach mi nedovolil pozerať veľké brutality. Preto som začal s horormi, ktoré nevzbudzujú nočné mory a tento bol jedným z prvých. Kvalitou moc neoplýval, ale ja som bol spokojný, že mám prvý zárez za sebou...4/10. ()

karl173

Horor s ujetým nápadem a lacinými lekačkami. Zároveň celkem slušným spádem a v rámci možností sympatickými postavami, kterým podtrhává nohy jejich nelogické uvažování. Takže pár slovy, klasické hororové americké béčko. I přes zajímavý a zároveň prazvláštní nápad s démony v appce nepřináší film nic nového. Vše jede podle standardní šablony. Pár fajn nápadů by se tu sice našlo, ale je to setsakra málo. Co mě překvapilo, byl kupodivu dobře fungující humor, který bych tady zrovna nečekal, ale mě to nevadilo. Co říci na závěr - filmu se občas podaří přijít s něčím nápaditým a ba dokonce navodit tu správnou hororovou atmosféru, jenže pak přijde bum a vše shodí ze stolu nějakou nelogičností nebo lacinou a očekávanou lekačkou. Průměr. 50% ()

vinson003

Novodobé horory, ale i akční mají nový raz, rozepíšu se jenom nad horory, abych své fanoušky rovnou nezahrnul zevrubnou analýzou. Tento film měl zase poslání přátelství, vztahy a komunikaci tváří tvář než bláznivé telefonování a fotografování se u každé capiny, dělání si youtube kanálů a tak dále. Stejně nás chtěl nedávno pobavit i bláznivý Parazit. Nicméně to, že čert ti zkrátí dobu na Zemi, pokud neodpovíš, nezajdeš nebo nepromluvíš, neboli pokud se nestaneš tak zvaným Yesmanem, je aktuální a tento film je dalším důkazem, že americká trash produkce už začíná být alespoň béčková. Myslím tím krásnou herečku, která byla vcelku uvěřitelná, a také humornou zápletku kolem černocha, který byl nejspíš gay, protože jinak by přece neumřel :)...do té blondýny by se zamiloval každý, tedy pokud to byla blondýna, už nevím. Celé je to o návštěvě otce a halucinacích, zlý duchové se tomu říká v křesťanství, velmi uvěřitelné a pěkné...překvapivě fajn zážitek po Blairwitchích a jiných filmech s obludama...viz Zombiland o něco výše ()

adelilaa

(***) Film mi přišel velmi podobný snímku Truth or dare (Vadí, nevadí). Stejná atmosféra, typ jak byly záběry točeny, ale hlavně příběh. Truth or dare - hra, kterou začneš hrát, už není cesty zpět, hlavní hrdinové se snaží najít cestu, jak uniknout. Stáhni a zemřeš - aplikace, kterou si stáhneš, opět není cesty zpět. Jednoduše děje jsou si velmi podobné. Snímek byl slabým hororem, jumpscary velmi očekávané. Pokud se chcete bát, tohle není úplně ono. Atmosféra ve filmu se buduje dobře, hlavní hrdinové jsou sympatičtí a herecké výkony stojí za povšimnutí. Film, který neurazí, ale ani nenadchne. ()

r3musko

Takéto horory by sa mali točiť v ďalšej dekáde. Nie veľmi strašidelné, ale o to viac zábavné. Odporučil by som to dokonca ako ideálnu oddychovku na piatok, alebo sobotu večer. Ideálne aj pre teenagerov, ktorí sa chcú ukázať pred frajerkami, že sa neboja. ()

Andrew88cz

Zajímavý nápad, pěkné děsivé scény, ale na áčkovej horor to úplně není...každopádně fanouškům hororových filmů by tento film neměl uniknout, za shlédnutí to rozhodně stojí. (6/10) ()

pavlicek1 odpad!

Hrozný strach sem měl jen s toho že to utrpení nikdy neskončí!!! A ten finální bubák ten je fakt děsnej magor s hadrem na podlahu od krve na ksichte ,tak to sem strachy sral maggi !!! ()

goauld

Tak tu máme variaci na Nezvratný osud, tentokráte našroubovaný na "neřest dnešní doby" - aplikaci v telefonu. Svým způsobem koukatelné, ale je nutno přiznat, že "ukončení životní linky" je zde celkem odfláknuté (narozdíl od již zmíněného Nezvratného osudu), což může být dáno možná nižším rozpočtem, či nižší mírou nápaditosti scénaristy. Navíc zde si "zubatá" přijde na své bezohledu na možné překážky (t..j. ikdyby se daná obět měla schovat do zabetonovaného kvádru, tak beztak se k ní nějak dostane). Nicméně, byly zde zajímavé "světlé chvilky" jako hacknutí appky, nebo excentrický kněz řešíc ochranný pentagram primalexem a solí, za což si tu jednu malou hvězdu zaslouží. Chválihodná je délka, ale závěr (2.0 - modří už vědí) bylo spíše komické.... avšak chápu, že "nějaká pointa" zde musela být. ()

Kloudylou

Tento film mě velice zklamal snad ve všech ohledech. Před vydáním mě tento snímek velmi zaujal, jelikož rozhodně měl co nabídnout. Bohužel se z něj vyklubal pouze další "hororový" film dnešní doby. Neboli film u kterého už ve čtvrtce snímku víte jak to cca dopadne a lekne se či aspoň pociťuje strach snad jenom desetileté dítě. Příběh nebyl nijak jedinečný. Místy mi to dokonce připomínalo Nezvratný osud a musím připustit, že dokonce i ten mě aspoň bavil. Hlavní postavy mi nepřišli nijak zajímavé, natož abych se o ně nějak strachovala. Ale co bylo snad nejhorší na tomto filmu, byl humor. Možná je to mnou, ale už mě přestává bavit ten trapný americký humor, který ve většině případu se ani nehodí k dané chvíli, či dokonce filmu. Kde jsou ty doby, kdy jsem se i u hororu bála? ()

WazzapKal

Už dlouho jsem neměl u horroru mravenčení a nasledné leknutí. Na to na jaký chujovině je to postavený docela slušný nadprůměr. Hlavní herečka fajn a plusové body za kněze. 😂 ()

skarin.vojta

Napínavé scény napínají, lekací scény lekají a vtipné scény rozesmívají. Navíc má film svižné tempo a pořád je na co se dívat. Jen ten děj moc rozumu nepobral. Pokud někdo touží po ději dávajícím smysl, nechť si přečte Vojnu a mír. Tohle je zkrátka a dobře pohodový horůrek na nedělní večer. ()

Ospalek

Dobrý nápad. Byl jsem nadšený ze začátku, postupně však nadšení uvadalo, až zvadlo úplně. Kdyby to bylo lépe uchopené mohlo se to třeba přiblížit It Follows. Zkrátka škoda koukat. ()

Kujava

Jedna hvězda za zajímavý námět a docela sympatický casting. Škoda, že tvůrci potenciál filmu nevyužili na 100%, mohla to být pecka. 20% ()

Dalajlada

Průměrný, ničím nevyčnívající a absolutně nenápaditý film. Podobnost s Final Destination až do nebe volající. Lekačky byly ze začátku fajn, ale když už po sté byla ta stejná, tak už to nefungovalo. Šéf obchodu s telefonama byl dobrej řízek. ()