Jonesovy žerty pomohou Benovi pochopit další díl skládačky vlastní minulosti. Bratr Justin a jeho sestra Iris, která s ním bydlí, procházejí zvláštní proměnou. Justin se cítí povolán, aby proměnil Chinův čínský nevěstinec v útočiště pro věřící poutníky. Musí však nejprve přesvědčit nedůvěřivého majitele, aby souhlasil. Sofie zamíří ke své psychicky nemocné matce Apollonii, protože má trápení s Benem. Samson se v poslední chvíli rozhodne změnit trasu dalšího putování a místo na sever se cirkus vydává na jih. (HBO Europe)

warrenur

Zaujimava atmosfera, ale ako som predvidal uz v prvej epizode, jasnozrivec hriechov a jeho linia ma nebavi, zato dianie u tulakov ano. Som zvedavy na menezment. Junak bude zrejme zaujimavy, ked i chroma mamaaa kvoli nemu vstala. :) ()

honajz2

Nechci nic zakřiknout, ale asi jsem našel něco jako Twin Peaks. Má to hodně podobnou brilantní mysteriózní atmosféru, spousty záhad a přitom se místy vše zdá tak klidné... I ten děj se posouvá pomaleji, ale když funguje atmosféra, nevadí mi to ani trochu. Jsem zvědavý, co z toho vypadne dál, tak snad ta kvalita nepůjde dolů. Slabých 5* ()

PaTeXx

Pokračuje se v dobrém tempu a bez nějakých extra náboženských keců (což vždycky potěší u seriálu, ve kterém hraje velkou roli kněz), a postupně se nám odkrývá základní kostra příběhu. ()