V blízké budoucnosti si Líza uvědomí, že je opravdu hodně chytrá. Rozhodne se, že udělá přesně to, co vždycky chtěla: po maturitě půjde studovat na vysokou školu. Vybere si prestižní univerzitu Harvard. V eseji s žádostí o přijetí popisuje všechny minulé oslavy narozenin, které ji tragicky zklamaly, ale zároveň se díky nim stala tím, čím dnes je. Mezitím se Ned Flanders snaží zbavit Homera jeho problémů s nadměrným pitím alkoholu. (TV Prima)

honajz2

Psal jsem to u epizody Starosti starostky, ale tady to platí několikanásobně víc. Návraty ke starým epizodám prostě nefungují. Tady je totiž o něco víc ze starých epizod, než kde jinde, uvedu pár příkladů - Homer a Marge sedící u klavíru a zpívající o starých časech, objeví se tu i Martinův robot (ale fakt jenom objeví) a ti nejpozornější sklaní fanoušci si všimnou, že se zde objeví postava, která byla jenom v jedné jediné epizodě asi půl minuty a ani nic neřekla - Hubert Wong. Kupodivu, tahle epizoda není tak otravná, jako většina z této série, její problém je ale v tom, že nepobaví. ()

fiLLthe3DD

Epizody o tom, kterak se chce Homer kvůli Marge změnit už začínají být dosti otravné a celé to drama o životě Lisy je zde taktéž hrozně zpracované... Všichni na ni kašlou a ona má pocit, že nikam nezapadá, jak originální... Kdyby se alespoň „okolo" něco dělo, ale mám pocit, že tenhle - kdysi lehce neotřelý - animák začíná svou nekonečností a stupidními zápletkami připomínat spíš soap operu - za těch dvacet minut jsem se nezasmál ani jednou, což se mi u novějších sérií stává opravdu často. Tento díl už mi ale přišel přes čáru a už se nemůžu „dočkat," čí milostný život se bude řešit příště... ()

pichta

Gaučový gag je dobrý. Mala Liza je fakt naslapana. Liza sa narodila 10.5.? Homer je pako. Marge šalie. Homer ma vlasy? Dedo ma vlasy? Liza na Harvarde. Diel je natočený v modernom štýle, možno az predimenzovany. ()