Springfield se ocitne na mizině a pokus okrást federální vládu předstíráním hurikánu nevyšel. Líza zjistí, že by pomohlo vybrat nezaplacené daně z minulosti. Zaplatí všichni, až na bývalou country hvězdu Lurleen Lumpkinovou, které Homer pomáhal na vrchol. Celé město ji začne hledat a Lurleen se ukryje u Simpsonových v domě. Je ale dopadena a odsouzena k placení 100 % každý týden. Utrápené zpěvačce, která začne pracovat v baru U Vočka, ale něco chybí. Marge zjistí, že ji ve 4 letech opustil otec a rozhodne se jej najít a přivést zpět. Když se Lurleen setká po 30 letech se svým otcem, zažívá nejšťastnější období svého života. Ten ji ale opět opustí a ještě k tomu její nový hit, složený pro něj, prodá konkurenční country kapele. (Česká televize)

Anderton

Mám rád epizódy, keď sa vracajú na scénu postavičky inak zvažované pôvodne iba pre jednu časť. Lurleen je skvelá voľba pre návrat, veď prečo by sa nemala vrátiť krásna žena milujúca Homera až tak, že každý jej priateľ bol jeho nevydarený dvojník. Už som myslel, že Krusty má za sebou scény z totálneho dna, ale jeho chytanie Nelsonom nastraženej ceny na trávniku dáva tomuto pojmu nový rozmer. Skvelé fóry a dobrá dejová línia, ktorá navyše nie je prerušovaná žiadnou paralelnou, ako býva zvykom. Ak nerátame úvod, ale ten len logicky vedie k Lurleen. ()

• Původní název epizody je odkazem na píseň „Pappa Don't Preach“ od Madonny. (peeteno78)
  • Homerův sen, ve kterém po autonehodě zabije svého otce, je inspirován scénou ze seriálu Rodina Sopránů (od r. 1999). (peeteno78)