Do domu vedle Simpsonových se nastěhuje paní s dcerou. Ta je sice starší než Bart, ale natolik správná, že se Bart po uši zamiluje. (Česká televize)

snebka

• Hodnocení IMDB 8,2 • U nás poprvé 2. září 1994. V USA 12. listopadu 1992 • Bart se zabouchl do Lóry, která s mámou přicestovala do města. Homer poté geniálně přirovnal ženu k pivu: Žena je v mnohém jako lednice, výška 180, váha 150 kilo, ne! Počkej! Vlastně žena je spíše jako pivo. Hezky voní, hezky vypadá, šel bys proti vlastní matce abys ho dostal! • První díl pro Ruth a Lauru Powesovou a námořníka Horatia McCallistera • 90/100 ()

bubun

Homer: "Jsem jako ten Španěl, co bojoval proti větrným mlýnům." Marge: "Don Quijote?" Homer: "Ne, to není on. Jak se jen.... ten... Muž z La Manchi." Marge: "Don Quijote." "Ne!" "Jsem přesvědčena, že se ta postava tak jmenovala, Don Quijote!" Homer: "Počkej, najdu si to." pauza, Homer listuje v knize, nalistuje správnou stránku... Marge: "No tak kdo to byl?" Homer: "To je fuk." ()

Pierre

(smrk) po šílenějších Dvojím stěhování jsem si dneska na lečení rýmy  s bráchou zopáknul tento další klasický Simpsonovský díl, tentokrát jeden z těch příjemných ze života a možná první z těch, kde se Bárt zabouchl. Bárt úplně nepatří k mým nejoblíbenějším postavám, radši mám milostné díly Vočka a Homerovo nádherné romantické sólo s morálním dilematem v  Posledním pokušení Homera Simpsona, ale díly s Bártovými láskami mám i přesto  docela rád a tento je obzláště povedený. Nová holka v ulici Lora je pěkné kvítko, exceleluje ale i stěhovák, co už ,,zase´´ rozbije lampu (to je mi blízké), tradičně Bedrna/Homer, tentokrát rozhovorem s novou sousedkou a hlavně pohovorem z Bártem o ženách (Chlapče, žena je  v mnohém jako lednice. Výška metr osmdesát, sto kilo...Počkej, žena je spíš jako pivo.) jako vždycky se mi moc líbil i plešatý právník Huntz  a mrzí mě, že tato postava časem zmizela. Svoji  světlou chvilku si vybral ale i ten sígr v černém, u kterého pořád nevím, jak se jmenuje.:D Ale na konec přece jen opět zavládl i ten Vočko.:D Já tě nechtěl zabít, já tě chtěl jen říznout.  ()

Maysha

"No ne, co se to tady válí? Drátěná ramínka, prošlé léky, staré noviny." "Ty léky nejsou pro tebe. - No tak Marge, určitě mi neuškodí troška...estrogenu." "Ten chlap snědl všechny naše garnáty a plastikové humry." "Zavíráme. - Lituju, jím." "Chlapče, žena je mnohem jako...jako...lednice. Výška metr osmdesát, váha sto kilo. Ne, počkej. Vlastně žena je spíš jako pivo. Hezky voní, hezky vypadá, šel bys proti vlastní matce abys ho dostal. Nemůžes se zastavit a hned chceš další." ()

Anderton

Tak "TO" došlo aj na Barta, zamiloval sa nám. Ale ako sa dalo čakať, bude to jednostranné a problémom číslo jedna je vek. Čo sa týka lumpárien, tam by si táto dvojka skvele rozumela. Ešte vtipnejšie je to ale s Homerom, ten trochu prešiel cez rozpočet reštaurácii, ktorá sľubovala "All you can eat". Lenže ešte predtým, ako poznala Homera. Aféra nedostatku jedla sa dostala až na súd a možno je táto formulka rovnaká blbosť ako názov Nekonečný príbeh. Tým narážam na jeden z najlepších fórov epizódy. ()

• V této epizodě se poprvé objevil námořník Horatio McCallister a Ruth Powersová se svou dcerou Laurou. (Duoscop)