Film je inšpirovaný článkom, ktorý vyšiel v New York Magazine. Okamžite zaujal pozornosť čitateľov nesmierne šťavnatým príbehom o partičke šikovných striptérok, ktoré sa rozhodli rozbehnúť výnosný obchod s bohatými klientami z Wall Street. Celé to vymyslí a naplánuje exotická tanečnica Ramona (Jennifer Lopez) a čerstvá posila klubu Destiny (Constance Wu), ktorá sa práve zdokonaľuje v umení tancovať pri tyči. Okrem toho sa od svojich skúsenejších kolegýň učí, ako sa popri tanci dostať hlboko do vreciek bohatých zákazníkov. (Forum Film SK)

sml41

Celkom slušný napad na "podnikateľský zámer" ale cely pribeh podany nezáživne, tak nemasno-neslano. Myslim, že okrem zlych dialogov  je to aj zlým obsadením hlavnych hereckych hviezd. ()

EDEN13

Mě osobně film bavil, ubližuje mu sice délka, která by měla být o 30 minut kratší...ale celkově mi to přišlo dost zajímavý, je to  poutavý příběh o hrabivosti, ale zároven o touze plnit si vše po čem toužíme za jakoukoli cenu... herečky mi přišly v rolích přesvědčivé  a i jejich vzájemné vztahy mi dávaly smysl...nevím jestli to je na ještě jedno zkouknutí, ale pro mě to určitě ztráta času nebyla. ()

Hammer a Lopez v akční romantice

Hammer a Lopez v akční romantice

28.10.2020

Armie Hammer a Jennifer Lopez byli obsazeni do nové akční romantické komedie Shotgun Wedding. Lopez už má s tímto žánrem samozřejmě bohaté zkušenosti, pro Hammera se ovšem bude jednat o premiéru.… (viac)