Cam vyráží za Landrym, aby společně relaxovali ve srubu Jacka O'Neilla. Jenže něco v lese je sleduje. Zbytek SG-1 najde na jiné planetě neobvykle velké zvíře, které na některé členy SG týmu zaútočilo. Aby o zvířeti zjistili něco víc, musí zvíře chytit. (Varan)

kwoky

O čem prosím byl tenhle díl? O trapnosti mezi Mitchellem a Landrym? O pobíhání v lese? O zase dalším parazitovi z vesmíru? V několika málo chvilkách byla tahle epizoda i napínavá, ale většinou jsem jen kroutil hlavou a nudil se. Pobíhání po Zemi je prostě nuda - můžeme s tím už prosím nadobro přestat? ()

Grogan

Epizoda s trochu béčkovým lookem zmutovaných příšer a vlastně celý příběh je béčko - parazit, který infikuje hostitele a udělá z něj krvelačné monstrum. Nicméně béčko nutně nemusí být špatné, epizoda mě docela bavila. Zase se tu jednou ukazuje, že lidé ještě mnohé neznají a svým vrtáním v technologii Sodanů celou situaci zavinili. Dobře, že autoři alespoň naťukli celou ožehavou otázku vedení SG-1, i když ono zmiňované sdílené vedení mi přijde jako pěkný nesmysl a něco, co by v bojové situaci leda nadělalo paseku, tak furt lepší, než kdyby Landry na místě ujistil Cama, že tým srovná do latě a ten se bude řídit Camovým příkladným vedením. Interakce mezi Sam a Teal'cem pak byla nejlepšími momenty epizody, bohužel se jim do toho neustále motala ta nemožná, rádoby vtipná a zkušená Vala, která prostě neumí sklapnout a nikdo jí to neřekne (jak rád bych to alespoň u jedné postavy viděl, IMHO pro takového Reynoldse by to po té její narážce na amatéry sedělo). Opravdu otřesně otravná postava, i když zrovna není nalepená na Daniela. Jinak ještě mě potěšila sympatická Keegan Connor Tracy (má oblíbenkyně z Nezvratného osudu) v roli plně kompetentní vědkyně, příjemná změna potom, co z doktora Lee dělají nesvéprávného kašpara. Docela rád bych pro ni v Stargate viděl větší roli - docela by mi seděla i na novou hlavní lékařku SGC. (I když kdyby byla Landryho dcerou, tak by to asi žádné výrazné vylepšení děje nepřineslo.) ()

• Keď členovia SG-1 idú do lesa loviť neznámeho tvora, nemajú na rukávoch insígnie, avšak pri niekoľkých záberoch už priamo z lovu sa jednotlivým členom tímu insígnie na rukávoch objavujú a následne miznú. (Johnny.ARN)