Psycholožka a bývalá prokurátorka Hailey Deanová (Kellie Martinová) pomáhá svému nejlepšímu příteli, detektivu Garlandu Fincherovi, při vyšetřování vraždy jeho někdejšího kamaráda z námořní pěchoty. Zatímco narůstá seznam podezřelých, z nichž má každý zdánlivě silný motiv, Hailey využije nejen svých vyšetřovacích dovedností, ale i zvláštní schopnosti číst v lidech k tomu, aby se dostala na stopu vrahovi. A když je pak na stejném místě, kde byl nalezen Fincher, objeveno tělo mrtvé mariňačky, případ se začne ubírat zcela novým směrem. Hailey totiž odhalí spiknutí a její život se ocitne ve velkém nebezpečí poté, co se ve jménu obětí snaží učinit spravedlnosti zadost. (HBO Europe)

Johnny.ARN

Toto malo tak kanadský feeling, že až som prekvapený, že to kanadské nie je. Šťastie, že štáb ma súdnosť a zbytočne to nenaťahovali. 1 z 5 ()

papilon395

Nepovažuji za tak nemožné. Solidní příběh, děj má spád, hlavní představitelka je uvěřitelná. Pointa se dala vytušit. Slušný průměr pro průměrné diváky detektivek. ()

Heywood

Vše je jinak. Mysteriózní to není vůbec, seznam podezřelých má jednu osobu, krimi je prošpikováno jakou zábavnou skečí na téma "Doktor modelem" a hlavní hrdinka se v akci ani nezpotí ani se o sebe neobává. Jedna hvězda to skoro přeceňuje. ()

meda2016

Zatím nejlepší Záhada Deanové, které jsem shlédl - není to velká pochvala. Před polovinou naskočí tušení a dalším vývojem se potvrzuje. Policie nedovtipná tak, že bych * ubral. Sevřenější mantinely tomu svědčí.  Scénáristka si napsala roličku stánkařky. ()