Chladnokrvný odkaz

• Česko Chladnokrevný odkaz (viac)

Kedysi dávno bol mlčanlivý Henry (Jean Reno) najlepším zabijakom široko-ďaleko. Teraz dáva prednosť samote v prírode na americkom severozápade, kde sa ukrýva na chate pri jazere. Život uprostred ničoho mu celkom stačí. Pokojné časy sa skončia vo chvíli, keď sa pred jeho domom na snežnom skútri objaví zranená mladá žena Charlie (Sarah Lindová), ktorú po nehode ošetrí a ďalej sa o ňu stará. Keď sa však úrady dozvedia o hľadanom mužovi, Henry sa ocitne v nebezpečenstve. Muž, ktorého doháňa minulosť nájomného vraha, musí vykonať dôležité rozhodnutie. (TV JOJ)

doom.cz

Šmarjá, to byla rozblemcaná nekonzistentní hovadina.  Skoro bych použil verbalův termín. Začátek vypadal slibně, ale pak se to celé nějak vysypalo, motivace postav nedávala smysl, paňmáma se chovala tak nějak jako blbkha, Žán se taky nepřetrhl... já nevím, připadlo mi to skoro jako koukat na prázdný lahváč. Celé to malinko zachránila akorát atmosféra zimy, tu docela vystihli. ()

DonBraso

Hned z kraje jsem tušil,že tady to půjde k ledu.Už prvně zmatečný střihy,který mají navodit pocit,že se vše dozvíme později,jsou na přesdržku.No jeden by si řekl v pohodě,ale postupem času jak film plyne,se Vám leda dělají těžký vrásky na čele,možná i na zadku.Film projel trailerem a Jean Reno a příroda na mě trochu nahodila nostalgickou notu,že by to možná mohlo být jak Purpurové řeky.No jestli ty někdo měl rád a nepochopil je,tak tenhle film nepochopíte jednáním už vůbec a ještě je hroznej.Režisér a zároveň patlal scénarista Frédéric nakopal diváky do prdele a vysolil vskutku bestiální kriminální zločin pro diváky,kteří musí přetrpět tak hrozný námět a nakonec zpracování,že bohužel ani hudba s kamerou nemůžou zachránit vodopád blbostí,kdy policie pátrá a hle,to je ono.Pak tam nájemný vrah udělá čtyři absolutní krávoviny a spatlaný gulášek po vzoru Jirky Babici je dokonán.25% ()

mac000

Jistě, film není bůhvíjak originální, ani příběh neoslňuje nepředvídatelnými zvraty, ale v porovnání s jinými není (ani v odstupu měsíce od shlédnutí) tak špatný a Jean Reno pořád dokáže zahrát tvrďáka a muže uzavřeného do sebe. Na výkon z "Leona" sice nemá ale nelámal bych nad ním ještě hůl (jak jsem se koukal, natočil už mezitím pět dalších dosud nepremiérovaných filmů a dva další připravuje...) ()

liskam

To jsem si zase naběhl... Jsem si říkal, hraje tam Reno, bude to koukatelný, ale pro krista, to byla slátanina. Scénář na hovno, časová linka katastrofální, herecké výkony-žumpa a ty kulisy.... bože. Frajer bydlí v horách ve srubu a ten srub vypadá jako by byl stavěnej do podmínek někde u moře v Maroku.. slabá 1* a 24% ()

Mukade

Po chvíli som začal preskakovať všetky miesta mimo tých so Sarah a Renom, tie ma z akéhosi dôvodu (Reno - nostalgia, Sarah - eye candy plus akési divné srandovné herectvo-neherectvo) bavili na úrovni 3** :). Mimo to to bolo zväčša za 1-2**, bullshit. Záver, od výstrelu toho černocha na chatu, bol odpadový smiešny a trápny. ()