Ulicy razbitych fonarej - Ulicy razbitych fonarej 4 (2001) (séria)
Réžia:
Kirill KapicaScenár:
Alexandr PajgalikKamera:
Nikolaj PokopcevHudba:
Andrej IvanovHrajú:
Alexandr Andrejev, Sergej Umanov, Jurij Kuzněcov, Alexej Nilov, Alexandr Polovcev, Sergej Selin, Michail Truchin, Anastasija Mělnikova, Andrej Zibrov, Helga Filippova, Viktor Michajlov (viac)Hrajú
Alexandr Andrejev
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Sergej Umanov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Trockij (2017) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Jurij Kuzněcov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ladoga (2014) (seriál)
K jezeru (2019) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexej Nilov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexandr Polovcev
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Sergej Selin
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Michail Truchin
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Děti Arbata (2004) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Anastasija Mělnikova
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Andrej Zibrov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Senke nad Balkanom (2017) (seriál)
Trockij (2017) (seriál)
Helga Filippova
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Trockij (2017) (seriál)
Provokatér (2018) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Viktor Michajlov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Nikolaj Fedorcov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Valentina Smirnova
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Igor Grigorjev
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Anna Jekatěrininskaja
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Boris Čerdyncev
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Leandra Kudrjašova
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Taťjana Tkač
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Miesto akcie nemeniť! (1979) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Andrej Šimko
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)