Při stavbě základů nové budovy narazí dělníci na zapomenuté indiánské posvátné pohřebiště. S objevem je spojeno několik záhadných vražd a rangeři jsou povoláni do akce. Jeden ze svědků vypovídá, že na místě činu zahlédl postavy podobající se spíš duchům než lidským bytostem. Walker tuší, že má ve vraždách prsty starý šaman, který si říká Běžící vlk. (TV Nova)

cheyene

A já mám zase rád nějaké to vybočení ze zaběhlého formátu. Trochu mysteriózní nádech epizodě prospívá, byť je to takové úsměvné. Ale myšlenka o narušení posvátné půdy a následné "vyšší" mstě mě bavila. ()

Grogan

Ty scény s duchy byly zpracovány pěkně směšně... A celkově koncepci tohohle dílu vůbec nechápu, mělo by to být akční/detektivka, tak co tam pletou nějaký duchy. Za nechtěnou zábavu v pravděpodobně dramaticky zamýšlené scéně, kdy se duchové pokusí oběsit architekta a vrazí tam hrdinný Chuck, musím dát alespoň 1 hvězdu... Jako epizoda Akta X by to určitej potenciál mělo... ()

Honza__St. odpad!

U Walkera to dělám nerad, ale ty nadpřirozený díly si skutečně měli odpustit. Někde se ještě dá ledacos prominout, ale porstavit Walkera proti duchovi indiánského kouzelníka nebo nesmrtelnému živému kouzelníkovi či co on vlastně je, který s pomocí duchů vraždí koho se mu zachce, bez ohledu na to jestli si to zaslouží nebo ne, to je imbecilita první třídy. Skoro si říkám, že scénář vznikl původně pro Akta X, ale zamítli ho, a tak po něm bůhvíproč sáhli tvůrci WTR. Je pravda, že později přijdou ještě debilnější nadpřirozené díly kde už není ani strašidelný záporák, ale to tenhle díl nijak neomlouvá. ()