Fairy gone

• Japonsko フェアリーゴーン (viac)
Japonsko, 2019, 9 h 36 min (Minutáž: 24 min)

Seriál vypráví o světě, kde víly mohou posednout a žít ve zvířatech, kterým propůjčují zvláštní schopnosti. Transplantací orgánů těchto zvířat do lidí vznikají tzv. "vílí vojáci", kteří mohou víly přivolat a využít je jako zbraň. Po skončení války tito vojáci hledají své místo ve světě. Někteří pracují pro vládu, jiní se přidají k mafii. Devět let po skončení války se hlavní hrdinka Mariya přidává k mafii, aby našla svoji přítelkyni. Brzy se s ní setkává na aukci, avšak stane se něco, co jí navždy změní život. (Sirenie)

Recenzie používateľa sans.sourire k tomuto seriálu (12)

Haikaburi no šódžo (2019) (E01)

Naprosto dokonalé. Vše se mi líbilo a opravdu si mě to získalo. Poutavý příběh, nádherná kresba a anime, zajímavé zpracování. Vážně se mi to líbilo. ()

Jokubari kicune to usocuki karasu (2019) (E03)

Díl se mi opět velmi líbil, ovšem první díl nastavil laťku příliš vysoko. Něco mi na tomto anime chybí. ()

Sekkači kaseifu to wagamama geidžucuka (2019) (E04)

Je to velmi dobré, ale pomalu se ztrácí moje pozornost. Stále mi něco chybí. Asi nějaký hlubší příběh, myšlenky... Trochu mi to začíná vadit. ()

Tabi no mičidure (2019) (E06)

Fajn, ale stále mi tam chybí nějaký hlubší příběh, takhle je to opravdu jen akce... ()

Butai sode no fuefuki (2019) (E08)

Nic moc. Už ani mou pozornost si to pořádně nedokáže udržet. ()

Korogaru iši to šičinin no kiši (2019) (E09)

Je to prostě o ničem. Vůbec se to nezlepšuje, dokonce i akce není už tak poutavá. Opravdu mě to zklamalo. ()

Wazawai no ko (2019) (E10)

Opět ničím nezajímavá epizoda. Já prostě chci a potřebuji víc dílů jako ten první. Ten byl opravdu velmi kvalitní, měl myšlenku, skvělou akci, pořádnou atmosféru a prostě vše. Od druhého dílu Fairy Gone hooodně kleslo a lepší to holt už asi nebude. Moc mě to mrzí. ()

Manekazaru ongakutai (2019) (E11)

Stále mi schází nějaký příběh nebo prostě něco... Tolik mě to vzhledem k prvnímu dílu mrzí. ()