Oběť

Epizoda 3 (E03)

(epizóda)

Craig žije svoj život čoraz viac v izolácii a Annina zúfalá snaha dokázať, že práve on je Eddiem J. Turnerom vedie takmer k rozpadu jej vlastnej rodiny. Medzitým detektívny inšpektor Grover objaví potenciálne dôležitého nového svedka, pričom odhalenia môžu byť prekvapujúcejšie než sa čakalo. (Arsenal83)

Necrotongue

Ve třetí epizodě na mě tvůrci nevyvinuli tak intenzívní tlak, jak tomu bylo v obou předchozích případech, odbočky k rodinným záležitostem byly sice opodstatněné, ale i tak jsem měl pocit, že poněkud narušily dosud skvělou atmosféru. Přesto šlo o výborný díl, jenže tvůrci mi už dokázali, že to umí ještě lépe. ()

warrenur

Vynikajuci bolestny, ale logicky point sucasneho manzela truchliacej a pomstychtivej mamine, jeho zene. Takze s podozrivym typkom som sa nemylil. :) Zaver na stretnuti bol zaujimavy, ale pozorny divak si povie...dava zmysel. ()

yvona

Jednou jizvu má, pak zase nemá vůbec, přestože jde o nějaké staré zranění, po chvíli ji zase má... To je snad to neprimitivnější zadání, herce namaskovat stejně na každý záběr. Dost mi to vadí, protože mě to zpočátku mátlo. Tak nyní má novou. Ovšem je otázkou, zda ji bude mít v poslední epizodě. ()